17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Letošní čtvrtý srnec
Letošní čtvrtý srnec
vloženo: 30.7.2017 21:01
autor: Zbyněk Oliva

úlovky (svět)

Baikal 2019 - druhý tetřev
Baikal 2019 - druhý tetřev
vloženo: 7.5.2019 07:05
autor: Martin Mati

trofeje

Pan Zub
Pan Zub
vloženo: 2.4.2018 19:13
autor: punťacák

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 8.1.2013 08:29
autor: Marek Drha

zbraně

Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
vloženo: 22.7.2015 15:57
autor: Milan Stýblo

fotopast

tlačenice u slaniska
tlačenice u slaniska
vloženo: 21.1.2013 20:52
autor: Miroslav Milata

myslivecké umění

Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
vloženo: 24.12.2015 11:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243661 fotek (10 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9801 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362903 hlasování fotek (41 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

zátiší

Liška ulovena na vzdálenost cca 180-190m ráží 6,5x55 se střelou RWS KS 8,2g.Vytáhl jsem jí z lesa s pomocí vábničky Nordik crying bird!
vložil: Pavel Kaňka
vloženo: 3.4.2011 17:56
zobrazeno: 4688x
hodnocení: 31 hlasů



Komentáře:

6.4.2011 16:49 vložil petr kopecky
inu,kdo umi,umi.dobry strelec,milacek zen.lovu zdar.
4.4.2011 22:00 vložil Pavel Beran
Petře, kromě vynorovaných lišek, jsem na ni téměř pokaždé něco zkusil. Pravda je, že když byla něčím zabraná, tak kolikrát ani nebrnkla, ale často, když "jen tak courala po louce", reagovala na velkou vzdálenost. Zkus to a uvidíš.
3.4.2011 23:10 vložil Petr Volš
Zapomeň na to.
3.4.2011 22:27 vložil Pavel Beran
Petře, pokud budeš sám trochu studovat lov vábením, a nebudeš vycházet z toho co kdo někdy někde řekl, tak zjistíš, že na myškování reagují ve volném prostranství lišky až na cca 200 m, na lasičku tak 400 m, na Birda to bude díky jeho silnějšímu hlasu bych řekl i půl kilometru a zaječí vřeštění i já slyším na kilometr. Takže Pavle, k přivábené lišce Lovu Zdar. Ta vzdálenost není nijak zavrženíhodná - dobrá ranka platí i na větší vzdálenosti :-)
3.4.2011 22:25 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
3.4.2011 21:31 vložil Pavel Kaňka
Re:Petr Volš A já si zase myslím,že pokud liška vyběhne z lesa a jistí směrem ke mě těsně po zavábení,řekl bych,že reagovala na vábničku a tím pádem byla přivábená!Pokud to tak nevidíte a nutně si musíte lišku přilákat až těsně pod posed a pak říkat,že jste ji přivábil je to váše věc!Já to dělám tak,že vábím a pokud se liška objeví ve vzdálenosti na kterou si troufam,tak střílím. Lovu zdar!
3.4.2011 20:35 vložil Michal Tůma
Lovu zdar! Na tu dalku pěkna rana.
3.4.2011 19:26 vložil Miroslav Komárek
Lovu zdar! 180m. je slušná dálka.
3.4.2011 18:58 vložil Petr Volš
Lovu zdar, myslím, že pokud ulovíte lišku na bezmála 200m, nedá se o "přivábení" vůbec mluvit.
3.4.2011 18:37 vložil Pavel Kaňka
Brno 502.5
3.4.2011 18:24 vložil Soukup Tomáš
Lovu zdar. Mohu se zeptat co je to za kuobrok?
3.4.2011 18:23 vložil Soukup Tomáš
Lovu zdar. Mohu se zeptat co je to za kuobrok?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.