17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kapitální srnec.
Kapitální srnec.
vloženo: 7.5.2014 12:57
autor: Tomáš Petr

úlovky (svět)

cca 14 rokov
cca 14 rokov
vloženo: 24.9.2018 16:05
autor: NH

trofeje

Letošní srnci
Letošní srnci
vloženo: 10.10.2018 11:26
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Černá koule
Černá koule
vloženo: 7.2.2018 09:49
autor: Děda z lesa

zbraně

PÁR MÝCH NOŽŮ...
PÁR MÝCH NOŽŮ...
vloženo: 13.11.2017 05:42
autor: Jaroslav Vlosovský

fotopast

Kdo z koho?
Kdo z koho?
vloženo: 30.10.2020 20:35
autor: Jan Mikula

myslivecké umění

diviak
diviak
vloženo: 21.3.2018 21:04
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243698 fotek (4 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761027 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363083 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 4 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Kňour a moje maličkost

vložil: Aleš Kovařík
vloženo: 22.10.2013 19:17
zobrazeno: 6550x
hodnocení: 33 hlasů



Komentáře:

7.11.2013 20:15 vložil Vladimír Uhlík
Lovu Zdar jentak dál at mají závistivci vztek pěkný úlovek
2.11.2013 17:44 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
24.10.2013 17:20 vložil karel zvářal
To už je takový menší živý buldozer, přírodě se uleví... Lovu zdar!
24.10.2013 00:32 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
23.10.2013 22:07 vložil Pavel Štěrba
Jasně že Tebe. Ale přehlédnul jsem to slovo PŘES. To víš, závist je slepá.....))) Ale je to kus zvířete, je vidět, že tu mají dostatek dobrýho papání. Ještě jednou lovu zdar.
23.10.2013 20:28 vložil Aleš Kovařík
Pavle myslels mě a nebo kňoura:-)) a sobě sem neubral,vždyt jsem psal přes 120kg a to ja snad od 120ti nahoru:-))
23.10.2013 19:16 vložil Pavel Štěrba
LOVU ZDAR Aleši. Neubral jsi tu váhu? Řekl bych, že to je víc, ale někdy tě zvážíme:)))
23.10.2013 19:11 vložil Petr Velek
Lovu zdar!!! Pěkný úlovek Aleši
23.10.2013 18:53 vložil Václav Boxan
Lovu zdar!
23.10.2013 17:40 vložil Aleš Kovařík
LOVU ZDAR.Děkuji vám všem a také přeji Lovu Zdar a mnoho loveckých úspěchů vážení kolegové.
23.10.2013 15:11 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!
23.10.2013 13:56 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
23.10.2013 12:12 vložil petr husman
Lovu zdar
23.10.2013 09:03 vložil Lubomír Prokeš
Lovu zdar!!!!
23.10.2013 08:27 vložil Radek Dopita
LOVU ZDAR !
23.10.2013 02:31 vložil Jaroslav Vlosovský
Lovu zdar.
22.10.2013 22:59 vložil Roman Poštulka
Lovu zdar!
22.10.2013 21:03 vložil Miroslav Franěk
Lovu zdar ,dobrý kňour!
22.10.2013 20:32 vložil Aleš Kovařík
A to jste zjistil jak?Jen pro srovnáni ja mám přes 190cm a přes 120 kg.Kňour byl vážen po vyvržení.
22.10.2013 20:14 vložil G.P.
Lovu zdar! Ačkoli moje povinná výbava k lovu takového kňourka by byla kromě kulovnice, nože, i velké balení dětských plen! :-)
22.10.2013 20:06 vložil Milan Ječný
Lovu zdar,pěknej míša.
22.10.2013 19:50 vložil Aleš Kovařík
Tohoto kňoura se mi povedlo ulovit při večerním šoulání ráží 308,střelivem Blaser CDP na 60-70metrů z volné ruky.Kňour po zásahu zůstal v ohni.Váha 200kg,věk 5-6let.Děkuji patronům myslivosti za přízen.Lovu Zdar
22.10.2013 19:44 vložil Jaroslav Novotný
dobrej knour,kolik vážil?LOVU ZDAR!!!!!
22.10.2013 19:38 vložil H.J.
Ještě jednou Lovu zdar! Co takhle popis lovu?
22.10.2013 19:22 vložil Daniel Donaťák
Tak to jo,lovu zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.