17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Podhorský král. č. 2   17.10.2019
Podhorský král. č. 2 17.10.2019
vloženo: 21.10.2020 07:47
autor: Ivo Lajčok

úlovky (svět)

Lov rysa v Lotyšsku
Lov rysa v Lotyšsku
vloženo: 24.1.2019 17:37
autor: Martin Saifrt

trofeje

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:48
autor: Aleš Náhlý

zvěř v přírodě

siesta
siesta
vloženo: 30.4.2012 06:28
autor: Vít Hlavica

zbraně

Nové zapažbení lankasterového trojáku,detail napasování, moje práce.
Nové zapažbení lankasterového trojáku,detail napasování, moje práce.
vloženo: 8.7.2020 18:39
autor: Stanislav Satoria

fotopast

pastier
pastier
vloženo: 16.11.2012 17:15
autor: ivan

myslivecké umění

Kočí Jan Uher  *1912
Kočí Jan Uher *1912
vloženo: 29.1.2020 18:22
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363211 hlasování fotek (32 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Drozdov 7.12.

Ulovily se dva divočáci a dva zajíci. Jedno z prasat se my podařilo ulovit kul. 6.5-57. Bylo to mé padesáté prase za pět let co provozuji myslivost se zbraní. Posezení s gulášem, bohatou tombolou a pasováním nového člena na myslivce se vydařilo. Lovu zdar.
vložil: Miroslav Komárek
vloženo: 8.12.2013 17:39
zobrazeno: 4161x
hodnocení: 13 hlasů



Komentáře:

10.12.2013 08:36 vložil lovec007
M.Komárek máš pravdu, ráno na nástupe som nebol, takže neviem aké ste dostali pokyny. Mali ste streliť všetko čo vystrčí rypák z húštiny, jedno či je to vedúca diviačica ale 15 kg diviača? Snáď tie pokyny nie sú tajné a prezradíš nám ich. som zvedavý
9.12.2013 19:33 vložil Pavel Berka
Drahý to kamaráde upřímné Lovu zdar. A pro rýpali, až budete platit takové škody jako v Drozdově tak budete taky říkat:" Mrtvé prase, dobré prase". A včil mě třeba sežerte! Takové moralizování bez znalostí poměrů prostě miluju.
9.12.2013 17:18 vložil Václav Boxan
Lovu zdar!
9.12.2013 12:31 vložil Tomáš D.
Je zcela zbytečné napadat bez znalosti pokynů jak kolega uvádí. V dnešní době Vám dají na státní správě povolenku na všechno. Velká prasata na společných lovech se povolují téměř všem. Těm, kterým se nepovolí na státní správě, těm se povolí po odvolání ministerstvem. Takže už konečně zanechte podobných narážek. Zcela běžně tu jsou vidět statné laně a muflonky v nejlepší síle, ale jak se střelí bachyně tak je zle. Dokud takové nesmyslné uvažování neskončí, tak nás ty prasata sežerou. Co mě osobně vadí na fotce více je kombinace zajíců a lovu na prasata. V tom smysl lovu nevidím.
9.12.2013 08:54 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!
9.12.2013 05:08 vložil Miroslav Komárek
Kdo stál ráno na nástupu tak ví jaké byly ráno pokyny a co se má lovit. Kdo tam nebyl tak ať si klidně rýpe. My co jsme tam byly tak víme své. Přejícím i nepřejícím lovu zdar.
8.12.2013 19:59 vložil Bohuslav Adámek
neslo udelat ten vyrad třeba na namesti, tam by se to taky pekne vyjímalo :D A vy povazujete zajice za selata?
8.12.2013 19:51 vložil pepa
Lovu zdar.
8.12.2013 18:54 vložil lovec007
jaromír hrdlovič prvý kus býva najväčší, na ten sa najlepšie strieľa. pochybujem že mali povolenú loviť aj dospelú diviačiu zver... Osoba na fotke má guľovnicu, neviem kto ulovil zajacov. Tí čo mali guľobroky?
8.12.2013 18:16 vložil Jaromír Hrdlovič
Od účastníků honu vím, že to byla 3-4letá bachyně. Opravdu se potřebuješ prezentovat s každým, i když jubilejním úlovkem ? Mluviti stříbro, mlčeti zlato.
8.12.2013 17:57 vložil René Hlaváč
Lovu Zdar!
8.12.2013 17:43 vložil Jiří Lengyel,starší
Jen se ptám,stáli Vám ti zajíci za to??
8.12.2013 17:42 vložil Jiří Lengyel,starší
Lovu zdar Mirku,jen,zase ta čeština.......

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.