17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen
Jelen
vloženo: 26.9.2020 19:26
autor: Matyáš Marteček

úlovky (svět)

Lovu zdar!
Lovu zdar!
vloženo: 20.9.2019 06:14
autor: NH

trofeje

Nezapomenutelné ráno
Nezapomenutelné ráno
vloženo: 24.7.2020 20:46
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

Zatoulané
Zatoulané
vloženo: 2.11.2017 09:01
autor: Děda z lesa

zbraně

Nůž - damašek a paroh
Nůž - damašek a paroh
vloženo: 3.8.2016 12:49
autor: Karel Obrtál

fotopast

hlad,je hlad !
hlad,je hlad !
vloženo: 26.12.2019 11:29
autor: pali1

myslivecké umění

Když jsem na náledí zlomil pažbu
Když jsem na náledí zlomil pažbu
vloženo: 24.2.2017 06:15
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243648 fotek (11 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362844 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

2k1v opět v akci

Včerejší bachynka,cca 60kg,podle úbrusu už něco pamatuje.
vložil: červenka emil
vloženo: 29.11.2013 11:57
zobrazeno: 2742x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

30.11.2013 21:48 vložil Radek
já jsem jednou táhl danče na dětských bobech
30.11.2013 09:34 vložil bohuslav šeda
Tak já se také přidám když už i Roman přidal trochou,mého prvního sikáče jsme vezli právě takhle asi 500 m po louce to šlo ale těch 200 m po oračce to byl očistec zmazaný jsme byli od hlavy k patě :-)) pak jsme to náležitě zapili i policajtama co se cestou přichomejtli tady jsou normální nebo byli :-))Takže za mě bod a vyděl jsem to i ve stavebním kolečku no když to jinač nejde...
29.11.2013 18:57 vložil Skrofa
Já také chválím Emila, že v dnešní rozmazlené době nelituje obětovat kapku potu a je šetrný ke krajině (jak napsal Richard). A snad nemusí být ulovená zvěř na pravém boku i po celou dobu transportu. Nebo nevím, co jiného by mohlo být ne té prezentaci hrozné. Asi samotný fakt, že je tam "mrtvé zvíře"? Lovu zdar pane Červenko.
29.11.2013 18:13 vložil Jiří Lengyel,starší
Pan Richard,vlastně máte pravdu......
29.11.2013 17:55 vložil Richard Czech
Pane Lengyel,ve vší ůctě,tato fotka prezentuje přepravu ůlovku z místa lovu.Není ve fotkách ůlovků ,ale v ostatních ,apropo tento způsob dopravy je rozhodně tradičnější a pro terén šetrnější nežli pro kus dojet tereňákem až pod posed tak jak se to zde prezentuje.Takže takto to vidím zase já.Emile Lovu!
29.11.2013 16:49 vložil Jiří Lengyel,starší
I taková doprava je někdy nezbytností,ale dávat sem takovou fotku,no,nevím.....
29.11.2013 16:48 vložil červenka emil
Pro Bohumila Zajíčka,tato fotka není prezentaci úlovku,dokumentuje způsob přepravy úlovku z honitby.Nemám auto ani poněm netoužím.
29.11.2013 16:47 vložil červenka emil
Pro Bohumila Zajíčka,tato fotka není prezentaci úlovku,dokumentuje způsob přepravy úlovku z honitby.Nemám auto ani poněm netoužím.
29.11.2013 14:28 vložil Bohumil Zajíček
nejsem myslivec ale ta prezentace je hrozná...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.