17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj první doprovod
Můj první doprovod
vloženo: 20.9.2012 18:23
autor: Michal Šimončík

úlovky (svět)

Letošní říje - Maďarsko
Letošní říje - Maďarsko
vloženo: 3.10.2018 00:42
autor: Tomáš Kraus

trofeje

Rarita k pětačtyřicatinám
Rarita k pětačtyřicatinám
vloženo: 1.10.2016 12:47
autor: Stanislav Schaffer

zvěř v přírodě

Při lovu
Při lovu
vloženo: 5.3.2017 16:50
autor: Václav Vašíček

zbraně

Nůž
Nůž
vloženo: 26.1.2013 12:11
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 13.2.2015 10:38
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

.fousek..
.fousek..
vloženo: 18.1.2014 10:19
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362859 hlasování fotek (63 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Starý bukový pařez

Ahoj kamaráde....ale copak ,tváříš se nějak divně. Ale, tak jsem se na tebe těšil, jenom vjedu do lesa hned mě překazil náladu ten bordel, co tam zas někdo vyklopil......Vím o něm a taky vím, co myslivců a lesáků projelo kolem a zmohli se jen na to, napsat tam ..hovado. Hele kamaráde, už jsme ve věku a ty by ses neměl rozčilovat a v klidu si rozmysli, bys mohl s tím udělat. Ještě nějakou dobu tady musíme vydržet. Podívej se na mne, co já mám na sobě návštěvníků, houby, choroše, maliny a vedle sebe jedličku a dva boučky, které si tu zasadil a k vůli nim tady musím ještě nějakou dobu vydržet, oni mě potřebují. To samé je to i s tebou. Vím, že máš vnučku, která chce být myslivkyní a doktorkou zvířátek.....Máš zase pravdu kamaráde, ale k vůli tomu jsem nepřešel, chybělo mě povídání s tebou a potřeboval jsem od tebe slyšet zas nějakou tvoji lesní moudrost. ---Dlouho jsme si povídali a úplně jsem zapomněl na svůj vztek. Starý bukový pařez to na mě poznal a když jsme se loučili, řekl mě......přátelé se musí loučit s úsměvem a ne se vztekem v srdci a teď už tě propouštím, má nad čím přemýšlet a přijdeš na to ,že každé zlo je pro něco dobré. Měj se krásně a zas se někdy přijď na mne podívat.....
vložil: jiri rajs
vloženo: 12.10.2020 21:59
zobrazeno: 3242x
hodnocení: 25 hlasů



Komentáře:

15.10.2020 06:51 vložil Ladislav Bodi
1****
14.10.2020 19:20 vložil jiri rajs
Omlouvám se za chyby a překlepy v textu, příště si musím nejdříve vše přečíst než něco vložím.
13.10.2020 20:27 vložil Jiří Netík
Tož ještě mnoho krásných povídaček!!!!Jirko a hlavně zdraví!!!
13.10.2020 18:43 vložil Jindřiška Padalíková
Opatrujte se oba. 1*****
13.10.2020 16:03 vložil Vlasta Szo"keová
Moc pěkné 1****
13.10.2020 05:48 vložil Jaroslav Vlosovský
Jirko pěkně to tam zarostlo. A starý pařez je dobrým pomocníkem ostatním v jeho blízkosti...tak se opatruj....1***
13.10.2020 00:22 vložil Jiří Wenzl
Pravda - v aktuální epidemiologické situaci je rozumné navštěvovat obdobné přátele. Nevadí, že jsou infikovaní.
12.10.2020 22:09 vložil František Mlčoch
Dva pamětníci, co hodně znají....Zdravím Tě , Jiří!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.