17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

..první letošní úlovek z Polichna
..první letošní úlovek z Polichna
vloženo: 19.6.2012 21:09
autor: Iveta Coufalíková

úlovky (svět)

Raritka z Maďarska
Raritka z Maďarska
vloženo: 21.6.2012 10:28
autor: Vojtěch Bednařík

trofeje

Úhyn při souboji
Úhyn při souboji
vloženo: 25.1.2020 09:35
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Raději nerušit
Raději nerušit
vloženo: 13.4.2015 08:32
autor: Děda z lesa

zbraně

Nové zapažbení lankasterového kulobroku,moje práce.
Nové zapažbení lankasterového kulobroku,moje práce.
vloženo: 28.1.2020 15:49
autor: Stanislav Satoria

fotopast

...
...
vloženo: 11.7.2017 20:17
autor: Michal Vokurka

myslivecké umění

farbiarka
farbiarka
vloženo: 31.3.2013 13:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243670 fotek (3 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761007 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362980 hlasování fotek (10 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Vzpomínka na lišky II.

Společný hon na drobnou zvěř v roce 1998 se stal honem, kdy jsem byl králem honu. V oplocence u řeky Dyje když už jsme byli tlak téměř u Dyje se objevila přede mnou mladá lištička. To se jí stalo osudným. Jelikož ten rok jsem měl panenské víno ze zámecké vinice, tak jsem "pěťák" zámeckého červeného vzal na hon. Je to odrůda Alibernet , která dobře barví. Fořt když přijel domů, tak manželka se ho ptá "Co jsi pil?" Ruda vypnul prsa a povídá "Nic!" Manželka mu povídá "Tak se běž podívat do zrcadla!"
Tenkrát jsem byl i trubačem polesí a měl černý vous ač jsu blonďák.
vložil: Jiří Netík
vloženo: 14.11.2020 11:22
zobrazeno: 3266x
hodnocení: 29 hlasů



Komentáře:

19.11.2020 21:04 vložil ivan salajka
111111
15.11.2020 19:40 vložil Jindřiška Padalíková
To tam stály ještě borovice...
15.11.2020 16:02 vložil Jiří Cikryt
Jó Alibernet, kvůli tomu jsem taky málem dostal pár facek, ale trošku v jiné souvislosti. Jezdil jsem si pro víno do sklepa a jednou při ochutnávce na alibernet taky došlo. Já pozvedl koštovačku proti světlu - což u této barvířky je o ničem a rádo vtipně, jsem si do sklepmistra rýpnul slovy: nepřehnal jste to s tím hypermanganem??? No nakonec se to urovnalo, ale chvilku to trvalo....
15.11.2020 12:14 vložil Pavel Kalvoda
Jo jo... však jsme nějakého toho srnce spolu ulovili. Jak v Krumlově, tak i ve Dvoře :-)
15.11.2020 11:55 vložil Jiří Netík
Pavle K., je. Byl to náš zaměstnanec. Pak, lesník a technik polesí Mor. Krumlov, dnes technik polesí Velký Dvůr. Móóóc šikovný kluk (můj odchovanec).
15.11.2020 11:54 vložil Jiří Netík
Pavle K., je. Byl to náš zaměstnanec. Pak, lesník a technik polesí Mor. Krumlov, dnes technik polesí Velký Dvůr. Móóó šikovný kluk (můj odchovanec).
14.11.2020 22:21 vložil Jaroslav Vlosovský
1***
14.11.2020 19:29 vložil Pavel Kalvoda
Jirko, není ten mládenec za Tebou zcela vlevo (v klobouku, vestě a gumákách) Pavel Šesták ?
14.11.2020 19:17 vložil jiri rajs
1****
14.11.2020 19:11 vložil Roman Macho
1*****
14.11.2020 16:29 vložil Vlasta Szo"keová
1***
14.11.2020 13:28 vložil Josef Balat
1***
14.11.2020 11:57 vložil Jiří Netík
Inko, jenom na flašku. Cha...cha..
14.11.2020 11:43 vložil Jindřiška Padalíková
Už netroubíš ? Fešák! 1****

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.