17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec z Paseckých kopců ke čtyřicetinám
Srnec z Paseckých kopců ke čtyřicetinám
vloženo: 3.8.2012 18:30
autor: Radomír Břeň

úlovky (svět)

Lovu zdar!
Lovu zdar!
vloženo: 20.9.2019 06:14
autor: NH

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 22.10.2020 14:33
autor: Frantisek Jenik

zvěř v přírodě

Malá potvůrka
Malá potvůrka
vloženo: 2.5.2020 08:36
autor: Děda z lesa

zbraně

Vánoční přání
Vánoční přání
vloženo: 21.12.2018 19:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

Na újedi 2
Na újedi 2
vloženo: 26.10.2017 19:11
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

Z mojí dílničky
Z mojí dílničky
vloženo: 27.1.2018 15:17
autor: Milan Kučera
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362796 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Já a můj další největší poklad - jezevčík Žolík

Je to můj jezevčík číslo 2. Prvního, Brixiho jsem měl 14 let. Během svého života neměl žádné zdravotní problémy. Až ke stáří začal špatně slyšet a ochrnul na zadní nožičky. Jediné co ho zajímalo bylo žrádlo. Pak se ale jeho zdravotní stav zhoršil a jeho vysvobozením byla už jen návštěva veterináře. Po pár měsících jsem byl ale pevně rozhodnut, že si opět pořídím psa. Volba padla opět na dlouhosrstého jezevčíka. Netrvalo dlouho a měl jsem malou rezavou "kuličku" doma. Měl to být údajně klidný pes, ale opak je pravdou. Je to až moc velký živel, který se dá těžko zkrotit. Jako štěně byl hravý a s každým předmětem v mordě se válel na hřbetě. Na dvoře máme skalku. Vlastně měli jsme skalku, kterou si "upravil" k obrazu svému a z keříků udělal bonsaje. Jelikož byly ve skalce oblázky, z důvodu jeho bezpečnosti jsme je odstranily. Až jednou začal dělat zvláštní pozice a občas zvracel. Protože to neustávalo, navštívili jsme veterináře. Až rentgen ukázal, co bylo příčinou. Zřejmě si Žolík hrál s malým kamínkem a poté ho spolkl. Zarazil se mu ve střevě a jak na potvoru měl jednu ostřejší hranu, která mu začala rozřezávat stěnu střeva. Veterinář nám řekl, že jsme přišli za 5 minut 12 a okamžitě ho operovali. Řekl, že je to mladý pes a že by to měl přežít. Nakonec vše dobře dopadlo. Jeho největší úchylkou jsou dveře od kuchyně, na které neustále doráží. Je to prostě takový malý blázen, ale i tak jsem rád, že ho mám. Je stejný paličák jako já.
vložil: Petr Chloupek
vloženo: 7.3.2011 18:40
zobrazeno: 2926x
hodnocení: 12 hlasů



Komentáře:

8.3.2011 18:38 vložil Jiří Lengyel,starší
Hezký příběh,máme také takového pacholka a jsme rádi,že jej máme.
8.3.2011 02:17 vložil tomas baca
bez psu by ta myslivost stále ,,za,, že
7.3.2011 21:07 vložil Petr Chloupek
Chovná stanice Korida, Karel Jeserovský, Luka nad Jihlavou.
7.3.2011 20:58 vložil Vošicky Josef
Tak nám napiš z které chovné stanice ho máš já mám doma takovéhle blázny tři a ještě dva ohaře,tak to dobře znán.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.