17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Letošní jelení říje.
Letošní jelení říje.
vloženo: 26.10.2014 21:22
autor: Martin Staník

úlovky (svět)

Magadan 2012
Magadan 2012
vloženo: 16.1.2013 17:58
autor: Sláva Dolníček

trofeje

Rarita k pětačtyřicatinám
Rarita k pětačtyřicatinám
vloženo: 1.10.2016 12:47
autor: Stanislav Schaffer

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 24.1.2020 06:15
autor: Josef Vršan

zbraně

Také historie
Také historie
vloženo: 14.2.2017 13:47
autor: Václav Myslivec

fotopast

Náš král
Náš král
vloženo: 16.3.2018 19:58
autor: Petr Hruška

myslivecké umění

jeleň...
jeleň...
vloženo: 8.1.2013 16:03
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243698 fotek (4 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761027 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363107 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

posed

vložil: Pavol Švaral
vloženo: 8.12.2011 09:24
zobrazeno: 3511x
hodnocení: 47 hlasů



Komentáře:

9.2.2012 16:40 vložil Martin Augustin
Nádherná práce dávám bod.
11.12.2011 10:44 vložil Jiří Lengyel,starší
A ještě...vidím,že fotografie je pořízena na sklonku léta,věřím,že dnes je již v dobrém dostřelu slušná hromada s vybranými pochoutkami a pak takové vystřelení je úžasný myslivecký zážitek....Mohu pochválit tvůrce,ten je skutečný profesionál,ale že by to byla"kazatelna"...??
11.12.2011 10:12 vložil Jiří Lengyel,starší
Máte tam splachovací WC?Nebo třeba sprchu.....:((
10.12.2011 18:04 vložil Skrofa
Však tato má také v mezipatře odpočívadlo, né?
9.12.2011 22:21 vložil Jaroslav Novotný
To je vila na nožkách?Nádherná práce.
9.12.2011 21:15 vložil Pavol Švaral
nie ja... to by som sa chválil cudzím perím :) to robili moji známy :) robili na tento štýl aj dvojposchodové s kúrením, wc a vyklápacími okenicami... dám sem foto budúci týždeň... :)
9.12.2011 19:55 vložil Jirka Němec
Užasná práce. To ty .....????
9.12.2011 18:14 vložil Milda Hájek
Luxusní..., tak jezdíš na víkendy ?
9.12.2011 15:02 vložil Josef Laňka
..chaloupko,chaloupko,tak je mi vhod,otoč se ať je do lesa vchod.. Je to vůbec kazatelna????Nádherná prácička.
8.12.2011 20:52 vložil Květoslav Horák
Náááááádhera těším se na další foto.To je užasné co je někdo schopen vytvořit.
8.12.2011 18:09 vložil Skrofa
Co musela dát práce jen ta střecha. Ale jedna maličkost tomu chybí - truhlík s muškátama pověšený na zábradlí :DDD
8.12.2011 17:39 vložil Jan Novák
Malej Karlštejn...
8.12.2011 17:16 vložil František Mlčoch
Tak to je dům!
8.12.2011 15:36 vložil Jaroslav Karčmář
umělci 1+
8.12.2011 13:18 vložil Josef Malaník
budko, budko, kdo v tobě přebývá?? ještě komín nevidím, prostě paráda.
8.12.2011 13:11 vložil Josef Vršan
Jedním slovem paradá 1*
8.12.2011 12:42 vložil Pavol Švaral
Pošlem v najbližších dňoch určite, len sa musí trochu vyčasiť a pošlem fotky aj dvojposchodových vykurovaných posedov.
8.12.2011 11:59 vložil Milan Flora
Pohádková kazatelna, jedna z nejkrásnějších, co jsem viděl...1***
8.12.2011 11:09 vložil Štefan
Umelecké dielo.
8.12.2011 10:49 vložil Miroslav Novak
Toje parada pošlete víc fotek.
8.12.2011 10:23 vložil Skrofa
To snad nééé :DDD To je hrad. Nemáte víc fotek? Třeba i interiér. :-)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.