17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Selátko
Selátko
vloženo: 17.2.2013 06:22
autor: Josef Vršan

úlovky (svět)

Bezoar Ibex - turecký démon
Bezoar Ibex - turecký démon
vloženo: 6.3.2016 08:07
autor: Radek

trofeje

Jelen ze včerejších úlovků
Jelen ze včerejších úlovků
vloženo: 3.11.2015 08:24
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

V říji
V říji
vloženo: 4.10.2019 09:41
autor: Děda z lesa

zbraně

Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
vloženo: 22.7.2015 15:57
autor: Milan Stýblo

fotopast

Jelen
Jelen
vloženo: 25.10.2020 05:50
autor: Josef Vršan

myslivecké umění

Dárek
Dárek
vloženo: 23.3.2020 09:23
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761023 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

pracovní welš

vložil: Robin Vytisk
vloženo: 12.10.2014 22:44
zobrazeno: 2126x
hodnocení: 0 hlasů



Komentáře:

16.10.2014 22:29 vložil Ondřej Barhoň
Jo chudák je vyrychtovanej pořádně,ale kdyby do tý nory nechtěl nikdo ho tam nedostane!Konec kontaktního norování hodně poznamenalo všechny plemena norníků...
16.10.2014 08:47 vložil david sliva
A potom se třeba musí čekat dlouho kde bude dobrá stanice psů aby měl ty vlohy jako je hlasitost a ostrost a u různých plemen co je mají mít za vlohy a věnují se přirodnímu norování a prácí na prasata a myslím že jsem to napsal dost jašně a nebudu se k tomu už tady vracet a vyjadřovat???
16.10.2014 08:40 vložil david sliva
Máte otázky jak v první třídě, a pes má pracovat a ne sněhobyt gaučák jak to dnes věčina provozují a nejsou jak staří myslivci, že psi podporují k lovu a mladí a ostatní co vystavují psi je v dnešní době kurví aby už to bylořečeno jasně, nebo kdo si koupí psa, v dnešní době tak stojí za hovno neumí to dávit ahlasitost je taky v prdeli nebo nemají v tom ostrost a v cizině jsou už lepší psi v ostrosti než u nás a člověk se muže stydět za teriery a možna za kluby kteří pořad něco mění a zkušební řády a něco ulechčují veškerým psům od ohaře po jezevčíky a na výstavách rozhodčí a po řadně je neposuzují nebo ten je sté stanice a hytne od kolegy psa tak mu dáme nižší znám a tak to je v dnešní době se to tak věčinou provozuje a věčina by stím měla souhlasit co jsem napsal.
15.10.2014 15:39 vložil Jiří Lengyel,starší
"Pracovní Welš"Máme tomu rozumět,že pes je spotřební zboží,jako je třeba lopata,či motyka?
15.10.2014 13:33 vložil Rudolf Petera
To nerozporuju. Mluvím o charakteru takové fotky. Nějak mi uniká její význam.
14.10.2014 23:28 vložil david sliva
Paniček je zdravý a podporuje vlohy psa v norování než někteří co likvidují teriéry z podzimkami a ničí jejich vlohy pro které byli vyšlechtěni.
13.10.2014 20:31 vložil Rudolf Petera
No jo no. Takhle to dopadne když má zdravý pes smůlu na nemocného pána...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.