17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

když se daří, tak se daří
když se daří, tak se daří
vloženo: 17.1.2014 01:13
autor: Zdeněk Urban

úlovky (svět)

Estonsko
Estonsko
vloženo: 1.11.2017 07:32
autor: Václav Hlaváček

trofeje

Další moje práce....
Další moje práce....
vloženo: 15.2.2013 15:46
autor: Terka Apeltová

zvěř v přírodě

Spokojená
Spokojená
vloženo: 5.2.2017 08:29
autor: Martin Hruška

zbraně

Komplet
Komplet
vloženo: 22.2.2014 11:28
autor: Děda z lesa

fotopast

...
...
vloženo: 6.5.2018 07:41
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

Vladimír Lepš II.
Vladimír Lepš II.
vloženo: 9.12.2020 22:04
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Hlavní jelen

***
vložil: Děda z lesa
vloženo: 22.9.2015 09:09
zobrazeno: 1703x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

22.9.2015 20:52 vložil Holický Jan
to: Děda z lesa - tak abych Vám tedy nekřivdil dal jsem si práci já a já jsem Vaše fotky ve fotoshopu otevřel a řeknu Vám jedno, můj názor se utvrdil ještě více. U předchozí fotografie mi vysvětlete pozůstatek původní fotky tedy nějakých prken v levém horním rohu a poté ve prostřed fotografie, rovně zeříznůté kýty jelena a u další fotky špičáká, která si myslím, že se Vám povedla nejvíce se mi při zoomování na 400 procen ukázalo pár pozůstatků tzv. duchů z ořezu u paroží, dále svtleší skvrny na těle jelena které jsou rozostřené jako tzv. štětcem atd. Přechody na neupravených fokách by měly být pozvolné a ne že zůstane někde ostrý skok atd. Jak jsem řekl, Vás osobně neznám a je mi to vše úplně jedno, kde je to focené a jestli je to předělané nebo ne. Foťte dál rád se na další fotografie podívám. O nic přece nejde. I kdyby tyto fotografie vznikly v oboře nebo ne.
22.9.2015 20:27 vložil Holický Jan
Vaše nemoc mne mrzí. Jen říkám svůj názor. Jen mne zarazila rozostřená kvalita jelena , pozadí ostré, jiná sytost barev a nejvíce mne tlouklo do očí světlo kolem celého jelena atd. Jak říkám proti Vám nic nemám.
22.9.2015 20:27 vložil Václav Boxan
1*
22.9.2015 19:57 vložil jenda
Nic proti ničemu , ale tady je jasně vidět jak se přidělují plusové body i když fotografie nestojí za nic. Jinak proti tomuto přispěvovateli nic nemám má mnoho dobrých fotek . Ty co mě pravidelně moralizují že se stydím za svoje jméno tak budíček i tento přispěvovatel nemá jméno a jak ho ........!
22.9.2015 19:54 vložil Děda z lesa
p. Holický - jsem fotografický laik (neumím vyřezávat fota), který před časem díky nemoci vyměnil flintu za foťák a proto Vaše tvrzení i dalších o fotomontáži se mě velmi dotklo... Zítra Vás přesvědčím že nemáte pravdu.
22.9.2015 19:22 vložil Holický Jan
to: Děda z lesa - za náhu s prací vyříznutí původního snímku přece. Je to piplavá práce. Tak jak jsem napsal níže, to je jen můj názor nikomu ho zde nevnucuji a neberte to zle.
22.9.2015 14:37 vložil Behenský Pavel
"něco je na slunci", taky mívám slabší dny, to chápu....
22.9.2015 11:03 vložil Děda z lesa
p.Holický - za námahu čeho ?
22.9.2015 10:55 vložil Holický Jan
no můj názor je, že to je dobrý jelen z obory u kterého stálo více kusů na nevzhledném pozadí :) a výsledek je tu. I ta barva paroží je slabá. Ale bod za námahu :))) 1*
22.9.2015 10:54 vložil Děda z lesa
Pánové, není to fotomontáž (ani to neumím), jde o nevhodně upravenou fotografii - zítra ji sem vložím znovu v originále bez úpravy. A mohu dotyčným okamžitě zaslat min. 20 foto s tímto jelenem bez nějakých "fotomontáží".
22.9.2015 10:44 vložil Jiří Lengyel,starší
No, u dědy jsem zklamán....
22.9.2015 10:31 vložil Rumcajs
Spíš špatná, ale nějak mi to u Dědy nesedí. :/ Celkově jsou ty poslední fotky jelenů "zvláštní"...
22.9.2015 10:25 vložil Holický Jan
dobrá fotomontáž :))
22.9.2015 09:35 vložil marie stanikova
. U nás nejsou,.nikdy jsem jelena v lese neviděla,jen v oboře,nebo zastřeleného.....to musí být nádhera...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.