17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životný kanec
Životný kanec
vloženo: 9.11.2017 20:48
autor: Miroslav Kandráč

úlovky (svět)

Los Kamčatka
Los Kamčatka
vloženo: 30.1.2013 08:10
autor: mirojevo

trofeje

Dnešní úspěšné ráno.
Dnešní úspěšné ráno.
vloženo: 25.9.2017 11:00
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Sluníčko občas hřeje
Sluníčko občas hřeje
vloženo: 9.3.2018 09:55
autor: Děda z lesa

zbraně

Část mé sbírky
Část mé sbírky
vloženo: 12.7.2014 15:54
autor: Karel Obrtál

fotopast

...
...
vloženo: 6.5.2018 07:41
autor: Jaroslav Richter

myslivecké umění

Jeleň
Jeleň
vloženo: 13.2.2019 16:28
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243697 fotek (3 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363082 hlasování fotek (5 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Klidek, už vezu další

Bylo vyhrabané až na zem,ale dovezl jsem dnes další dva balíky vojtěškové senáže.
vložil: Josef Vršan
vloženo: 26.1.2012 05:41
zobrazeno: 2113x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

26.1.2012 19:45 vložil Miroslav Šťastný
Kdyby každy odvezl jen pulku toho co pan Vršan tak les praska ve švech.............ať už se jedna o senaž silaž kukuřici chleba řepu a nevim co dalšího a s jeho pravidelnosti a poctivosti krmeni a peči o les a zvěř nezbyva než smeknout to jen pro par rypavých jedincu.............adept "Mireček"
26.1.2012 16:59 vložil Jiří Lengyel,starší
1***
26.1.2012 14:27 vložil Jaroslav Vlosovský
Josefe. Za tu dobu co tě znám,vím že je málo takových poctivců,kteří se tak perfektně o zvěř starají.Ta má slova byla myšlena trochu s nadsázkou.Tvé fota od začátku ukazují na tvoji pravidelnou návštěvu krmných zařízení. A jsem rád,že si vzpoměl i Mirečka. Pokud se učí u tebe,bude z něj stejný poctivec jako ty.
26.1.2012 10:18 vložil Lubomír Prokeš
Pepo, beze slov ale 100****byTi určitě patřilo, ať se Ti daří
26.1.2012 09:47 vložil Tomáš Fuchs
Perfektní, tomu říkám poctivá a dobrá péče o zvěř. 1***
26.1.2012 08:43 vložil Jiří Zilvar
Pepo Tvá péče o zvěř je příkladná ! Tvrdím, že zimní období a starost o zvěř nejlépe prověří "velikost" každého myslivce !!
26.1.2012 07:53 vložil Josef Vršan
Jaroslave,já nepotřebuji nikomu nic dokazovat, já to dělám pro zvěř.Tady jedeme s traktorem společně s adeptem Mirečkem např. Ale v podstatě vše co tady prezentuji je moje práce.Já se cizím peřím chlubit nepotřebuji. Navíc je dobré, když má kluk zájem se zapojit i do takové práce. Samozřejmě veškeré réžie hradím sám.V létě pomáhám s výrobou krmení kamarádovi, a za to mám v zimě krmení.Prostě něco za něco. tak to chodí.
26.1.2012 07:02 vložil Jaroslav Vlosovský
A MÁŠ DŮKAZ,ŽE SE O DOPLŇOVÁNÍ STARÁŠ. KAMERA TĚ VYFOTILA. JENOM NEVÍM,ZDA JEZDÍ KROMĚ TEBE I NĚKDO JINÝ?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.