17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daněk k padesátinám
Daněk k padesátinám
vloženo: 23.2.2013 14:25
autor: Václav Žáček

úlovky (svět)

Dnes ráno " LOVU ZDAR "
Dnes ráno " LOVU ZDAR "
vloženo: 24.4.2019 10:42
autor: Michal / admin /

trofeje

Životní srnec...
Životní srnec...
vloženo: 19.9.2016 11:23
autor: Jaroslav Davídek

zvěř v přírodě

Daněk
Daněk
vloženo: 13.11.2016 08:53
autor: Děda z lesa

zbraně

Nůž rytý na zakázku II.
Nůž rytý na zakázku II.
vloženo: 12.2.2015 14:11
autor: Petra Hanzlíková

fotopast

Ta se povedla....
Ta se povedla....
vloženo: 12.1.2016 00:28
autor: Luděk Kubánek

myslivecké umění

obraz.. akryl (30x40cm)
obraz.. akryl (30x40cm)
vloženo: 9.4.2019 16:42
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243698 fotek (4 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761027 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363107 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jsme vůbec lidé?

Sotva jsme dokončili čištění honitby,můžem začít znovu.
vložil: Lubomír Prokeš
vloženo: 23.4.2012 18:48
zobrazeno: 2227x
hodnocení: 3 hlasů



Komentáře:

12.12.2012 23:57 vložil Petr Vyplašil
Škoda že urážíme "prasata,dobytek,..." ti by to do lesa nikdy nedonesly. Je to smutný tohle někde najít. A jak už tu zaznělo přes hubu a pokoj.
12.12.2012 23:56 vložil Petr Vyplašil
Škoda že urážíme "prasata,dobytek,..." ti by to do lesa nikdy nedonesly. Je to smutný tohle někde najít. A jak už tu zaznělo přes hubu a pokoj.
24.4.2012 20:58 vložil Martin Keller
Chlapi mě nejde jen do palice.když už si s tím dotyčný magor dá tu práci vynést z baráku tak u každého panelaku ,domu je popelnice atd.Vždyt mu to musí dát víc práce ten čurbes dovést do lesa nemyslí te???
24.4.2012 19:53 vložil Pavel Procházka
Bohužel se spousta lidí nenaučila třídit odpad a vozit na sběrný dvůr, ale musíme jít příkladem dětem, protože ti dospělí se to už neodnaučí-bohužel.
24.4.2012 19:33 vložil Jaroslav Novotný
Souhlasím as Mirkem Novákem,chytit a na místě pořádně přes držku.Jinak se to takový dobytek neodnaučí.
24.4.2012 17:27 vložil Jiří Lengyel,starší
Všude stejné,,,:-((
24.4.2012 12:22 vložil Miroslav Novak
Dobytek chytit a hned přes hubu na místě.
24.4.2012 01:04 vložil Radek Chadim
Za poslední dva roky jsem takhle z naší honitby natahal přes 20 vozejků za auto na sběrný dvůr a to mám ještě mnoho míst vyhlídnutých, navíc se za ten rok nahromadí na tradičních místech opět nějaká nová hromádka. Člověk nechápe logiku počínání těch PRASAT co to dělají, že místo toho, aby to pohodily na chodníku v obci nebo u brány sběrného dvora, který je dnes už skoro v každé obci, tak to raději vyvezou daleko do přírody - to mně rozum nebere.
23.4.2012 22:02 vložil Tomáš Kraus
Přesně tak! U nás je to samé, uklidíme a za chvíli je to tam zase. Hlavně, když jezdí kolem sběrného dvora, aby to mohli vyhodit. Lidská blbost nezná hranic...!
23.4.2012 21:02 vložil František Mlčoch
Jakoby ani nebylo sběrných dvorů,kde se může binec zadarmo zavézt...
23.4.2012 20:05 vložil Mgr. Ondřej Bělka
Jo, jo, hlavně, že doma mají uklizeno (většinou)
23.4.2012 18:55 vložil Bohumil Koláč
to je i u nás, nejhorší na tom je, že se pachatele většinou ani nepodaří přistihnout.
23.4.2012 18:55 vložil Petr Pořádek ml.
Jak mi řekl jeden, kterýho jsem načapal. ,,víte, já nejsem prase jak říkáte, prase je ten, kdo to tu založil, já jen viděl, že to tu je, tak jsem to sem taky přihodil, protože mi to přišlo normální".............

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.