17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Otcův k 72 narozeninám
Otcův k 72 narozeninám
vloženo: 6.2.2012 10:54
autor: Miloš Kučera

úlovky (svět)

Buvol kaferský-splněný africký sen
Buvol kaferský-splněný africký sen
vloženo: 4.1.2012 19:06
autor: Josef Langmajer

trofeje

Můj životní srnec
Můj životní srnec
vloženo: 15.5.2012 21:53
autor: Antonín Trubačík

zvěř v přírodě

V krmelcích si libují
V krmelcích si libují
vloženo: 12.2.2020 09:15
autor: Děda z lesa

zbraně

Rytina zásobníkové botky, moje práce.
Rytina zásobníkové botky, moje práce.
vloženo: 4.10.2019 20:27
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Rys
Rys
vloženo: 6.2.2012 07:57
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

Dvojka ;)
Dvojka ;)
vloženo: 6.3.2015 18:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761018 komentářů fotek (15 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363001 hlasování fotek (31 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Uspěšna vychazka

Ja střelil lončaka a kamarádovi se podařilo ulovit své první selatko.
vložil: Jiri Šnajder
vloženo: 15.2.2011 14:22
zobrazeno: 4084x
hodnocení: 17 hlasů



Komentáře:

20.2.2011 12:10 vložil Jiri Šnajder
Jsme převážně polni honitba divočaci přijdou s odrostlou řepkou a zmizí po sklizni kukuřice. Po ulovení lončaka se tlupa v houštince rozdělila a toto jedno sele se dalo opačným směrem naž bachna s dalšími selaty. Vyběhlo na kamarada a mu se ho podařilo ulovit. Za ty maskače se omlouvam.
17.2.2011 14:18 vložil Jan Cukor
Krásné maskáče. Myslím si, že myslivecké barvy vypadají jinak. Tradicím v myslivosti zdar.
16.2.2011 07:58 vložil Kamil Plíšek
Taky se držím zásady, že na miminka se nestřílí, ale nevíme v jaké honitbě a za jakých podmínek došlo k odlovu. K prvnímu kusu černé přeji "Lovu zdar!" a nechť je z toho poučení pro příště.
15.2.2011 23:03 vložil jirka hanys
Je ho škoda,ale nezazlíval bych to.Když to někdo vidí poprvé tak neví co to váží,vypadá to větší než je.Lovu zdar.Vím o čem píšu.Kdo nic nedělá,nic nezkazí.
15.2.2011 19:33 vložil Jakub Fic
je to škoda ale život už mu nevrátíme .. k prvnímu ulovenému kusu přeji Lovu Zdar a dávám kladný hlas - že je to to první ;-)
15.2.2011 18:28 vložil PRÁŠIL FRANTIŠEK
Je to fůrt lepší než napoprvé střelit bachnu a plnou!Ono většinou černá je lovena né za světla ale za šera,nebo při měsíčku a pak to hodně zvětšuje když je tma.Nechci se zastávat lovce,ale popravdě bych raději na taková selátka koukal jak rostou.Lovu zdar.
15.2.2011 18:24 vložil jiří janek
Pořád lepší než metráková bachna.K prvnímu lovu zdar.
15.2.2011 18:24 vložil Jaroslav Šťastný
K prvnímu ulovenemu seleti a lončákovi lovu zdar.a ať se na mě nikdo nezlobí ,,hlad po ráně " to se mi zdá že tu panuje závist. a hájit škodami se někteří musíme nevím v jaké honidbě bylo uloveno. Lovu lesu zdar.
15.2.2011 18:19 vložil Tonda Seman
i když je první,to je jak kdyby ho ustřelil od struky.....ale tak když je to to první.....lovu lesu....a příště ať je větší..:)
15.2.2011 15:31 vložil Kamil Gross
Souhlas s kolegou... :-(( Tohle je vyloženě škoda.
15.2.2011 14:26 vložil aleš vedra
Tak na takové selátko bych nikdy nezmáčkl,lov takového selátka nic neřeší i když se někteří hájí škodama.Tohle není myslivost ale hlad po ráně!Bod mínus.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.