17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Dobrý srnec 97 bodů CIC
Dobrý srnec 97 bodů CIC
vloženo: 1.2.2013 09:41
autor: Aleš Náhlý

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 19.10.2014 17:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Životní srnec...
Životní srnec...
vloženo: 19.9.2016 11:23
autor: Jaroslav Davídek

zvěř v přírodě

Krovinorez
Krovinorez
vloženo: 6.5.2017 10:45
autor: Rastislav Rejko

zbraně

První pokus
První pokus
vloženo: 19.4.2016 22:43
autor: Jiří Pavlovský

fotopast

něco staršího
něco staršího
vloženo: 13.8.2014 11:27
autor: Martin Gebrt

myslivecké umění

.S.
.S.
vloženo: 24.1.2013 18:02
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

liščata

vložil: Robin Vytisk
vloženo: 29.3.2014 17:49
zobrazeno: 2923x
hodnocení: 2 hlasů



Komentáře:

18.4.2014 17:36 vložil Tereza Pudlová
Mohu potvrdit, že se cestou z norování měly lépe než já!! Byla zima jak Rusku a ony si spokojeně usnuly v teplém batůžku :), zatím co mě byla zima! Nikdo s nimi o zem nepraštil! :)
7.4.2014 10:47 vložil Robin Vytisk
kolega už hodně takových liščat vychoval a pak jsou použité na výcvik mladých norniku v umělé noře na zaražku
31.3.2014 20:42 vložil Plaček Jan
Tak o zem s nimi určitě nepraští to vím a na výcvik jsou ještě malí pišci.Robine dej je panu Lengyelovi jako dárek on bude rád.
30.3.2014 22:41 vložil Jiří Wenzl
Chválihodný projev soucitu..ovšem viděno v souvislostech i Mudr. Mengele měl podobnout slabost - zejména, šlo-li o sourozence.
30.3.2014 21:13 vložil Drozda Jaroslav
Jestli je chceš udržet při životě v tomhle věku odhaduji tak max 4 týdny .Jedině kozí mléko.
30.3.2014 13:59 vložil Robin Vytisk
ta fena vzadu ,ta zadavila dva sourozence než jsem ji stačil vzad z nory
30.3.2014 13:56 vložil Robin Vytisk
kolega si je vzal,on chova lišky na trenovani,12 liščat bylo, ty dvě jsem zachranil před psama,takové malé bych nezabil,asi mě neznate,ani kapra nezabiju
30.3.2014 10:53 vložil Jan Sobol
Robin se o ně určitě dobře postará, Robe nebo je zavez panu lengyelovi, ten je vypiplá a pustí zpět do volné přírody aby měly šanci.
29.3.2014 23:38 vložil Jiří Lengyel,starší
Ale Pane Miškovič,já jistě ne,ale rád bych viděl tu spoustu lidí a když,co je čeká..?
29.3.2014 22:25 vložil Ladislav Bodi
Robine je mi z toho smutno a ani ty nemáš radost...
29.3.2014 21:58 vložil Dušan Miškovič
Tak ste to mozna delal vy,pane Lengyel!!!Zjevne mluvite ze SVE praxe!je spousta lidi ktery se jich ujmou a pouzivaji je napr.k dalsimu vycviku loveckych psu...
29.3.2014 21:40 vložil Jiří Lengyel,starší
Ještě-Byla by to hezká fotka,kdybychom nevěděli co je čeká
29.3.2014 19:47 vložil Jiří Lengyel,starší
A stačí s nimi praštit o zem,že?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.