17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec z Paseckých kopců ke čtyřicetinám
Srnec z Paseckých kopců ke čtyřicetinám
vloženo: 3.8.2012 18:30
autor: Radomír Břeň

úlovky (svět)

Raritka z Maďarska
Raritka z Maďarska
vloženo: 21.6.2012 10:28
autor: Vojtěch Bednařík

trofeje

Trofej jelena z úlovků
Trofej jelena z úlovků
vloženo: 24.11.2016 13:52
autor: Ondřej Tomek

zvěř v přírodě

Kňour
Kňour
vloženo: 12.1.2016 09:00
autor: Děda z lesa

zbraně

Sestřičky
Sestřičky
vloženo: 6.10.2013 15:58
autor: Jan Frank

fotopast

...
...
vloženo: 3.9.2012 14:58
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

vlk
vlk
vloženo: 27.2.2018 18:54
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243689 fotek (9 dnes)
  • 8554 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761025 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363075 hlasování fotek (32 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

MS Lešany

Nová bouda. I naši lovečtí kamarádi si zasluhují důstojné bydlení. Zatepleno 5 cm polysterenem, velikost 175x90x90 cm.
vložil: Jaroslav PLATIL
vloženo: 14.2.2015 16:36
zobrazeno: 2882x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

24.2.2015 09:45 vložil Pavel Myslíkovjan
je to moc pěkná práce.
22.2.2015 20:16 vložil Petr Samek
Bouda krásná, nevím co máte za psa, já mám osvědčeno ještě dělat boudy malinko nižší, nebo v "ložnici" snížit strop, pes se tam snadno zadejchá. Já dávám ještě na oba vstupy koberec nebo deku ale některému psovi vydrží celou zimu, některému max. jednu noc.
16.2.2015 19:20 vložil Skrofa
Ještě dotaz: To bílé, co je vidět uvnitř, je nezakrytý polystyren? To by ten interiér asi moc dlouho nevydržel. ;-)
16.2.2015 19:17 vložil Skrofa
Pro případ čištění jde ta přepážka udělat odnímatelná, třeba zasunutá v drážkách. Pak lze v případě potřeby jednoduše vyměnit třeba za nižší (štěňata, starý pes...). Jinak bouda je to pěkná.
15.2.2015 19:47 vložil Jan Barták
Pěkná práce každý na to má nějaký názor ale ať se každý podívá kolem sebe jak někteří psi trpí a co by dali za takovou boudu.Já mám Německého Křepeláka boudu má zateplenou a v -12 spí venku.
15.2.2015 11:44 vložil Vítězslav Svoboda
Zase na úklid je to lepší bez prahu. Jde to líp vymetat a vytřít.
14.2.2015 21:01 vložil Karel Kolář
Tedy Jardo, ta je saloní :-)). Tak ať se v ní psíkům daří!
14.2.2015 20:28 vložil Jaroslav PLATIL
Díky za radu. Zítra je podlahová přepážka hotová.
14.2.2015 19:28 vložil Zuzka a Miloš
Přesně tak,jak říkáte. Ale to se nechá hravě dodělat. Jinak velice dobrá práce! Je vidět,že si umíte pohrát a to nejenom s boudou,ale i posedy a krmelce jsou chloubou vašeho MS. Jen tak dál! 1***
14.2.2015 18:16 vložil Josef Med
Lakování bych jako chybu neviděl ale chybějící vyvýšený předěl mezi předsíní boudy a vnitřkem je chyba naprosto fatální a pejsek to bohužel citelně pozná.
14.2.2015 17:15 vložil Jakub Dobečka
Bouda se vám povedla až na pár podstatných drobností...Hlavně si nejsem jistý s tím lakováním, podle mne úplně zbytečné a dost nepraktické,ale na vzhled to má podstatný vliv ;) A dále při oddělování ,,místností''je celkem důležitý spodní zvýšený práh aby netáhlo.. ;) to jest můj názor jinak 1*

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.