17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec 22.5.2012
Srnec 22.5.2012
vloženo: 23.5.2012 21:26
autor: Petr Sobek

úlovky (svět)

Jelen Polsko 2011
Jelen Polsko 2011
vloženo: 16.2.2012 19:58
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Dnešní úspěšné ráno.
Dnešní úspěšné ráno.
vloženo: 25.9.2017 11:00
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

líška a bažant
líška a bažant
vloženo: 26.3.2017 22:06
autor: Rastislav Rejko

zbraně

Zavírací nože
Zavírací nože
vloženo: 1.9.2016 08:35
autor: Děda z lesa

fotopast

***
***
vloženo: 29.1.2015 07:34
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Portrét
Portrét
vloženo: 7.4.2012 09:29
autor: Mgr. Ondřej Bělka
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761023 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363070 hlasování fotek (27 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Labrador s černou zvěří....

Od spousty myslivců slýchávám názory na retrívry typu že to jsou plemena na nic, že to umí jen plavat, že nic nevydrží atd atd... Ale to já se snažím změnit že Labrador který je správně vedený zvládne spousty dalšího jako je aportování zvěře myslivosti škodící, hlásit veškerou zvěř spárkatou. A i když dělá tyto věci co retrívři normálně nedělají zvládá i věci co jsou retrívrům tak blízké jako je aportování a dohledávání především zvěře vodní a nedělá mu problém na honě zaaportovat přes 30 bažantů... Proto prosím lidi kteří si myslí že retrívr je jen tlusté a neobratné prase aby si tyto názory nechaly pro sebe když toto plemeno neznají a nechovají...
vložil: Honza Bendl
vloženo: 9.4.2014 20:46
zobrazeno: 1833x
hodnocení: 9 hlasů



Komentáře:

10.4.2014 20:11 vložil Jaroslav Vyčítal
Já měl černého Labradora,který byl výborný aportér, zhaslou zvěř hlásil,postřelenou stavěl. Pracoval do sých dvanácti let a byl to skvělý společník. Přeji mnoho zdaru.1***
10.4.2014 18:11 vložil ing.Karel Rait
Znal jsem kolegu na Krušných horách (ing.Tomášek na Výsluní),který nebezpečně konkuroval barvářům. Špičkově dohledával!!
9.4.2014 23:13 vložil Ladislav Bodi
Honzo mám kamaráda co má zlatýho retrívra, ten pes nemá konkurenta pravda je že se mi zdá trošku silnější ale jako chybu to nevidím pejskovi to nedělá problém tak ať si po lovu klidně s páníčkem kouká na telku když si to zaslouží :-))) 1*
9.4.2014 22:40 vložil Honza Bendl
Jirko.. Myslím tim nazory které občas zaslechnu na akcích a o tom jak každý nad retrívry ofrňuje nos... :) Ne jednou se mi stalo že mi na honu či naháňce někdo řekl proč je ten pes tak strašně tlustej že pak není vůbec obratný atd. Nad tímto názorem mi vždy zůstane rozum stát když mi spousta lidí a chovatelů z oboru i veterináři říkají že je až moc hubený... Pramení to vždy z neznalosti plemene...
9.4.2014 21:56 vložil Jiří Lengyel,starší
Ale Honzo,neslyšel jsem invektivy,které zde uvádíš,já naopak slyšel a viděl jen chválu,šikovný pejsek-1*

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.