17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Daněk 2019
Daněk 2019
vloženo: 14.11.2019 13:58
autor: H.J.

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 17.6.2014 13:16
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

***
***
vloženo: 6.4.2015 01:01
autor: Jaroslav Vlosovský

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 18.4.2014 17:54
autor: Marek Drha

zbraně

Luxus!
Luxus!
vloženo: 20.2.2012 16:53
autor: Michal Jaroš

fotopast

Rys u strženého srnčete.
Rys u strženého srnčete.
vloženo: 30.1.2019 22:44
autor: Lubomír Černý

myslivecké umění

Dárek
Dárek
vloženo: 23.3.2020 09:23
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243677 fotek (10 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761015 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362997 hlasování fotek (27 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 11 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Umělá nora

Má 2. umělá nora stavěná 8 hodin
vložil: Petr H.
vloženo: 10.4.2012 18:16
zobrazeno: 3398x
hodnocení: 7 hlasů



Komentáře:

24.6.2012 20:20 vložil Robin Vytisk
mam i pvc noru,ale štvrt trubky jsem uřezal a dal na zem nory nahrnul hlinu a dal zbytek trubky a škodna tam chodi
14.4.2012 13:54 vložil Petr H.
No já mám o kus kratší ale myslím si že až tak to vadit nebude příště udělám delší.Na té straně co je tahle tam je pořád teplo to je na východ otočené takže s tím problém nebude.
14.4.2012 10:13 vložil Pavel Procházka
Dva vsuky mírně zatočené do kotle, délka cca 5 m, může být i delší, vsuky pokud možno otočit na východ, nebo jih, škodná se ráda vyhřívá.
12.4.2012 23:54 vložil Petr Pořádek ml.
Délka nory jak kde a jak na co, na liščata stačí krátká, ideálně však čim delší a klikatější ramena tím lepší.
11.4.2012 21:45 vložil Petr H.
Pane Procházka a délka nory ?
11.4.2012 21:03 vložil Pavel Procházka
Máme keramické a vleze tam úplně všechno, ať slouží.
11.4.2012 15:22 vložil Petr H.
Do PVC sem tam nějáká vleze ale je tam hodně přírodních do kterých lezou radši.Já do PVC karbinou udělal průřezy aby se mohl zapřít.
11.4.2012 14:19 vložil Petr Novák
Díky za odpověd a přeji hodně úspěchu.
11.4.2012 11:51 vložil Luděk Kubánek
PVC trubky nevadí,ale je lepší při stavbě do nich naházet hlínu nebo písek,jemný štěrk atd.Nora je více přirozená a psovi to potom neklouže.
11.4.2012 09:04 vložil Jaroslav Šimek
A jaké skušenosti máte s pvc trubkama má to smysl stavět nebo do toho nevlezou? Taky se chystáme stavět z pvc a staří myslivci nás od toho zrazujou. Díky
10.4.2012 21:57 vložil Petr H.
Zkušenost žádnou je to pokus je o mnoho lehčí než betonová roura co jsem se takhle ptal a pak dostal jsem je zadarmo. Jediná zkušenost je s PVC a kupovanýma betonovýma z myslivosti
10.4.2012 20:57 vložil Petr Novák
Jakou máte zkušenost s keramickými rourami.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.