17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Lov u kamaráda
Lov u kamaráda
vloženo: 28.11.2017 17:26
autor: Petr Kohout

úlovky (svět)

Rakousko Mörzelspitze
Rakousko Mörzelspitze
vloženo: 24.10.2015 09:14
autor: Hofmeister Jan

trofeje

Nebezpečná parta v revíru
Nebezpečná parta v revíru
vloženo: 16.1.2018 09:04
autor: eduard lukáš

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 4.1.2018 16:29
autor: Daniela Badayová

zbraně

Kompletní repase "zetky",moje práce.
Kompletní repase "zetky",moje práce.
vloženo: 29.3.2020 15:06
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Na újedi 2
Na újedi 2
vloženo: 26.10.2017 19:11
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

Muflón
Muflón
vloženo: 8.2.2019 17:38
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761024 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363073 hlasování fotek (30 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

MS Lešany

To není hledání pokladu, ale norování jezevce a pak následné úspěšné vykopávání "zazděného" psa.
vložil: Jaroslav PLATIL
vloženo: 25.2.2014 21:42
zobrazeno: 4052x
hodnocení: 22 hlasů



Komentáře:

27.2.2014 20:30 vložil Pavel Procházka
Kdo nekopal psa neví o čem je řeč. Jinak když má kamarád psa v noře volá pořád ty samé kamarády.
26.2.2014 23:11 vložil Jaroslav PLATIL
Lovit jezevce s baterkou, nebo nočním viděním se nám dost příčí a zatím ho nikdo z nás nepoužívá. A myslím, že dosud není povolené. Jezevec za světla u nás moc nevylézá. U vás je to asi jiné. Není větší radost pro chovatele norníků a pro hospodáře MS, když se sejde parta dobrých chlapů a jde se norovat. Nikdy nejsme jistí, zda bude v noře jezevec nebo liška. Pod zem totiž nikdo nevidí. Myslím, že u nás nikdo hladový není a lišky ani jezevce nejíme, ale i norování je jeden ze způsobu lovu škodné zvěře. Rádi si necháme poradit, kým je nora obsazená. Již se nám stalo ve dvou případech, že nory o 3 vsucích byly obsazeny jak jezevcem, tak i liškou s jejich následným ulovením. Kdo ještě nenoroval a nekopal, tak nikdy norovat nebyl a pak může takto rýpat do mysliveckých příběhů.
26.2.2014 20:25 vložil Jaromir Vávra
Mám jezevčíka, kterého mám rád a se kterým každý rok "udělám" jezevce a pár lišek v umělých norách a nikdy bych ho nepustil za jezevcem do přírodní nory. To může udělat jen...velmi nezodpovědný, nebo velmi hladový myslivec :(
26.2.2014 15:22 vložil bohuslav šeda
Jiří asi tak máte pravdu oba.
26.2.2014 14:16 vložil Ondřej Zahradník
Tak ono by stačilo jestli norujete často koupit lokátor.
26.2.2014 10:39 vložil Jiří Lengyel,starší
Také dost dobře nechápu,proč v potu tváře kopete dva metry abyste zachránili pejska,když můžete jezevce ulovit snadno čekáním u nory.....
26.2.2014 09:45 vložil Vošicky Josef
Jak říkám já "černé uhlí nebylo ale hnědé už jsme viděli".
25.2.2014 22:20 vložil jirka hanys
Nepustí ho tam Bohušu.Raději si u nory počkám.
25.2.2014 22:13 vložil bohuslav šeda
No to jste si mákli ale co pro psa neuděláš.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.