17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen k jubileu
Jelen k jubileu
vloženo: 22.10.2013 21:10
autor: Leoš Lukášek

úlovky (svět)

Medvěd z Azerbajdžánu
Medvěd z Azerbajdžánu
vloženo: 1.5.2016 08:23
autor: Radek

trofeje

Super srnec
Super srnec
vloženo: 27.6.2018 18:12
autor: jiří pečenka

zvěř v přírodě

Schengenská dohoda I.
Schengenská dohoda I.
vloženo: 12.1.2020 10:07
autor: Jiří Netík

zbraně

Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
Nůž vyrobený tátovi k narozeninám
vloženo: 22.7.2015 15:57
autor: Milan Stýblo

fotopast

rys
rys
vloženo: 6.2.2019 15:51
autor: Lubomír Černý

myslivecké umění

Lipinky-10/95
Lipinky-10/95
vloženo: 23.1.2014 17:13
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362783 hlasování fotek (60 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39911 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Sojka II.

Nikdy jsem sojku neochutnal, tak jsem ji stáhnul a šup s ní do kastrolku.Byl jsem překvapen, jak je to malé tělíčko.
vložil: Jiří Netík
vloženo: 22.10.2019 18:45
zobrazeno: 2553x
hodnocení: 21 hlasů



Komentáře:

25.10.2019 11:05 vložil Zdeněk Auerswald
Pánové, polévka ze sojek je výborná.
23.10.2019 23:48 vložil jiri rajs
Paní Jindřiško,i žabí stehýnka a raky jsme za mlada ochutnávali,ale vždy jsme zapomněli na sůůůůůl.
23.10.2019 21:34 vložil Roman Macho
Jsou křehcí, dají se jíst i s kostmi, cha cha. I když nevím jak ty dnešní ????
23.10.2019 21:08 vložil Jiří Netík
Dal jsem si hlas od toho jak se mně sbíhají sliny, napravím. Mám ve voliérách vrabce a teď i pokušení. Cha..cha...
23.10.2019 20:32 vložil Roman Macho
Já ho několikrát jedl jen na másle,se solí a s kmínem. Opravdu delikatesa. Vrabec byl naše první lovná zvěř. "Pánové a dámy prominou" !?! A na perníku, hmmm, zní to lákavě.
23.10.2019 19:52 vložil Jiří Netík
Romane, ve staré myslivecké kuchařce jsem našel recept "Vrabec na perníku"
22.10.2019 22:15 vložil František Mlčoch
K neuvěření.....
22.10.2019 22:11 vložil Karel Kolář
Jako kluk jsem chodíval za raního šírání hlídat třešně na naši alej. Dostal jsem za úkol střelit vzduchovkou nějakého špačka, aby se našim třešním vyhýbali. To byly moje lovecké začátky (i když ilegální,ale ono se to tehdy tak nebralo). Když jsem pak domů přinesl hrozen špačků, babička mi je upekla s nádivkou. Musel jsem si je ale sám oškubat a vykuchat. Šmakovalo mi to náramně!! Špačci mají maso kořeněné chuti a úžasně jemné.
22.10.2019 21:27 vložil Roman Macho
Kvíčaly a dokonce i vrabce na másle mně a kamarádovi pekla jeho dnes již bohužel zemřelá matka. Manželka hajného a úžasná kuchařka. Hodně vařila podle staré myslivecké kuchařky. Co se týče vrabce, lepší maso jsem asi nikdy nejedl.
22.10.2019 21:05 vložil Jindřiška Padalíková
Já jedla klobásky z ondatry, ale nevěděla jsem to. Lesní perla (pan Ševčík) je dělal a tvrdil, že je v nich jen srnčí a černá.
22.10.2019 20:59 vložil Jiří Netík
To jsem Inko vyzkoušel jako kluk
22.10.2019 20:36 vložil Jindřiška Padalíková
A co tak žaby, nezkusíš ?
22.10.2019 20:28 vložil Jiří Netík
Jirko musím ochutnat i tu kvíčalu, ta bude hodně malá.Slyšel jsem v rádiu recept na špačky po Boloňsku.
22.10.2019 20:12 vložil jiri rajs
Když jsem byl malý,tak táta střílel sojky a kvíčaly a máma z nich dělala polívku,jak to chutnalo si už nepamatuji.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.