17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

1.
1.
vloženo: 2.4.2018 09:45
autor: Milan Severa

úlovky (svět)

**
**
vloženo: 21.1.2015 12:07
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Můj životní srnec
Můj životní srnec
vloženo: 15.5.2012 21:53
autor: Antonín Trubačík

zvěř v přírodě

Kus
Kus
vloženo: 12.5.2019 09:14
autor: Děda z lesa

zbraně

Nové zapažbení lankasterového trojáku,detail napasování,moje práce.
Nové zapažbení lankasterového trojáku,detail napasování,moje práce.
vloženo: 8.7.2020 18:36
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Daněk
Daněk
vloženo: 22.2.2018 19:26
autor: Aleš Náhlý

myslivecké umění

Plastické obrazy se mně moc líbí
Plastické obrazy se mně moc líbí
vloženo: 30.3.2020 20:40
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243686 fotek (6 dnes)
  • 8553 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761022 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363055 hlasování fotek (12 dnes)
  • 57305 hlasování videí (1 dnes)
  • 39916 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Skromná večeřa, zase bez masa...

vložil: Milan Flora
vloženo: 20.2.2012 19:23
zobrazeno: 2683x
hodnocení: 17 hlasů



Komentáře:

26.2.2012 21:45 vložil René Hlaváč
JoJo od Milánka bych taky čekal spíš nějaké dietní škvarky....Ale toto je kolikrát lepší než upečený bůček,když to moja upeče tak to u nás funguje stylem ..KDO ZAVÁHÁ NEŽERE...atak přeju dobró chuť
21.2.2012 15:24 vložil Jaroslav Novotný
Večeře podle mého gusta,v tomto bych se umlátil a ač je mi 45,tak mlíka vypiju víc jak píva a to mám rád oboje.Mlíčko a brambůrky nebo babčiny buchty marmeládou či tvarohem,to jsem ve svým živlu.Ale u tebe bych tohle nečekal ani omylem.
21.2.2012 11:19 vložil Marie Petrová
Pořádně potřít domácím nebo medvědím česnekem, posolit, k tomu dobrá kyška a je mňamka na světě.
21.2.2012 10:42 vložil J. Král
Pak je dobrý si vzít prášek na spaní.
21.2.2012 09:31 vložil Svaťa Klement
Vidím to na zrychlený přesun do tiché komůrky.Pokud to stihneš.Chuťka však skvělá.
21.2.2012 09:02 vložil Lubomír Prokeš
No nevím, ty brambory se špalíčkem masa, to jo, ale mlíko, naposledy jsem pil mateřské a to už je strašně dlouho.
21.2.2012 06:06 vložil Milan Flora
Martin a Jirka to trefili přesně. Zabíjačky došly a ostatky už byly, musím držet půst. Ty erteple nejsou moc dietní, ale moc dobrá chuťovka. Podmáslí je mok, zdraví prospěšný, jelikož vyčistí žalódek, včetně střev a našinec má i dočasně zrychlený krok..."Ve zdravém těle zdravý duch"( někdy aj hnačk...)!
20.2.2012 23:58 vložil Jaroslav Vlosovský
Jako předkrm dobré. Pak kousek pečeného,nebo něco na ten způsob.
20.2.2012 23:39 vložil jirka hanys
Došla zabíjačka?Nebo dbáš na zdravou stravu.
20.2.2012 21:40 vložil Vošicky Josef
Jo hold když jsi nenalovíš:))).
20.2.2012 21:10 vložil František Mlčoch
Máš dietu,nebo co???
20.2.2012 20:33 vložil Martin Keller
Totok bych u Milana nečekal asik se potřebuje vyčistit:-),ale je to dobrutka
20.2.2012 20:24 vložil Ondřej Procházka
Mňam. Občas to doma taky děláme, a to s česnekovým a koprovým tvarohem. Jednou za čas dobrá a zdravá změna.
20.2.2012 20:18 vložil David Běhounek
Tak tohle teda ne.To by byla moje smrt.Hlavně to mléko nebo to podmáslí nebo co to je.
20.2.2012 20:00 vložil Josef Vršan
Někdy to je lepší bez masa, také si to děláme.
20.2.2012 19:33 vložil Jiří Lengyel,starší
A víš,že to není nic špatného?Také bych si dal....
20.2.2012 19:25 vložil Daniel Jahoda
Ale chutna dobře také to jim

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.