17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

sobotní norování
sobotní norování
vloženo: 22.1.2017 17:49
autor: Václav Šantora

úlovky (svět)

raritka
raritka
vloženo: 17.2.2012 07:00
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
Tak se mi vrátili kamarádi ze Slovenska. :-)
vloženo: 17.10.2014 10:51
autor: Pavel Číp

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 23.1.2014 05:12
autor: Josef Vršan

zbraně

Část mé sbírky
Část mé sbírky
vloženo: 12.7.2014 15:54
autor: Karel Obrtál

fotopast

***
***
vloženo: 29.1.2015 07:34
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

jeleň
jeleň
vloženo: 31.1.2015 14:47
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243645 fotek (8 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760983 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362840 hlasování fotek (44 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Jedni z mých siků 2009.

vložil: Stanislav Hnilica
vloženo: 7.1.2012 18:06
zobrazeno: 2823x
hodnocení: 4 hlasů



Komentáře:

9.1.2012 08:53 vložil Jakub Grundman
Neuvěřitelné co může mysl. hospodář vyplodit z hlavy. Myslivost je o přemýšlení a né o plácání hoven!!! Promintě za vulgarismus,ale ta hloupost úplně čiší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8.1.2012 17:54 vložil R V
Lukáši, všude neplatí zásada 3 laně a 3 kolouchy!!! A v oblsti kde se vyskutuje jelen lesní(evropský) nechť je dílo dokonáno, ale o tom tady nikdo nemluvil!!!
8.1.2012 17:14 vložil Lukáš Vápeník
Osobně si myslím, kdo chce siku v honitbě,jeho věc,ale můj názor je ten, že pokud je v honitbě zvěř jelena evropského, sika japonský tam nemá co dělat. Důvodů je mnoho a mnoho o tom hovoří praxe.
8.1.2012 17:07 vložil Lukáš Vápeník
Lovu zdar! Dobrá kolekce, předpokládám, že na počet 3 trofejí jste ulovil nejméně 3 laně a 3 kolouchy. Pokud ne, jste pouhý trofejář.
8.1.2012 13:11 vložil patrol
Pane Houdek, proberte se, Vás bych vyhubil. Je to krásná zvěř, a kdo poznal její lov a život, tak nemůže být názoru jako jste zde vznesl. Zamyslete se nad tím co píšete.To že je zde podle některých takzvaně nepůvodní nemůžeme obzlášť v současné době brát na zřetel, protože by jsme musely vyhubit 70% druhů zvěře, protože většina je také nepůvodní.
8.1.2012 12:24 vložil R V
Přesně Václave a ostatní prominou, tohle napíše vypatlaná hlava... Myslím komentář p. Houdka
8.1.2012 11:45 vložil Václav Pašek
Jestli by nechtěli vyhubit lidé jako vy, pane Houdek! Každý může chovat snad něco jiného a líbit se mu mohou také úplně jiné věci :)
8.1.2012 11:20 vložil radek houdek
preji lovu zdar. ja osobne jsem na siky uplne alergicky! nesnasim je jako zver ani se mi nelibi. ostatni zver se snazim chovat ale tohle kdyby se dostalo do honitby kde delam mysliveckeho hospodare tak bych se ji snazil vyhubit.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.