17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Ani jsem s ním nehnul:)
Ani jsem s ním nehnul:)
vloženo: 23.1.2014 15:39
autor: Kalous

úlovky (svět)

Medvěd z Azerbajdžánu
Medvěd z Azerbajdžánu
vloženo: 1.5.2016 08:23
autor: Radek

trofeje

srnci
srnci
vloženo: 29.10.2013 18:46
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Při lovu
Při lovu
vloženo: 5.3.2017 16:50
autor: Václav Vašíček

zbraně

Legenda
Legenda
vloženo: 13.6.2014 07:59
autor: Děda z lesa

fotopast

Lovec a kořist
Lovec a kořist
vloženo: 5.6.2015 15:41
autor: Jindřich Ruml

myslivecké umění

malba na bříze
malba na bříze
vloženo: 4.1.2018 12:22
autor: Michaela Píchová
Statistika
  • 243699 fotek (5 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363125 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 9 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

vaří se to,smaží se to..co je to?:o)

...kančí hřbet s brusinkami na červeném víně,aneb co dům dal:o)
vložil: micinka
vloženo: 6.7.2013 00:08
zobrazeno: 2958x
hodnocení: 47 hlasů



Komentáře:

19.7.2013 21:26 vložil Irena Stekla
d
18.7.2013 23:12 vložil Radim Kosina
Micinko už toho nech,kdo se má pořád jen dívat!Já bych tě hned ochutnal:-)Teda to jídlo!
8.7.2013 12:39 vložil Miroslav Zajíček
Takováhle porcička skolila by Zajíčka! Na pohled vše chutné,pěkné, a i když mi žlučník řekne: "To už pro tě není více!" Fandím dál té krásné míce.
6.7.2013 21:17 vložil Martin Vojtěch
Micinko, tebe to asi u té plotny móóóóc baví! Ale tvé gurmánské výtvory jsou na oku lahodící! 1***
6.7.2013 21:11 vložil Zdeněk Auerswald
Jak už jsem jednou napsal, nejsem gurmán, ale nu tu fotku se dobře dívá, je vidět jak ta ženská vaří s nadšením, no a gurmánům asi u obrazovky tečou sliny.
6.7.2013 19:57 vložil Vlasta Szokeová
1***
6.7.2013 19:33 vložil Jaroslav Novotný
Číčo,za co mě tak trestáš?????Vždyt jsem Ti nic špatnýho neprovedl.
6.7.2013 18:11 vložil Jiří Janda
Tak to bude znamenité ... :-))
6.7.2013 17:20 vložil Jakub Svoboda
Pánové..,dobré jidlo,Pěkna žena....mozná nejhorší a největší pokušení pro chlapa,priznejte kdo by odolal??ja teda ne :)
6.7.2013 16:47 vložil Miroslav Franěk
1***
6.7.2013 15:14 vložil Dalibor Hyncica
Jenom čekám, kdy bude foto. Kančí hřbet na Mariánce............ Po netu chodí takový recept. :)
6.7.2013 14:55 vložil Štefan
Noo ten prívesok vyzerá dobre.
6.7.2013 13:14 vložil michaldrdlík
a příště na šípkové? 1****.
6.7.2013 12:52 vložil Miroslav Jiráček
Ještě že jsem už po o...ale i tak jsem zatáhnul slinu...to musela být dobrůtka...1****
6.7.2013 11:49 vložil Milan Flora
Dobré chutnání...1*
6.7.2013 10:28 vložil František Mlčoch
To je konec,jdu obrátit uzenou rolku,at se mě nepřichytne...
6.7.2013 10:26 vložil bohuslav šeda
Paráda tak do toho bych šel.Mici super.
6.7.2013 09:44 vložil Zbyněk Oliva
1****
6.7.2013 09:04 vložil Michael Brož
1***
6.7.2013 08:27 vložil Lubomír Prokeš
1****
6.7.2013 08:07 vložil Josef Vršan
1*
6.7.2013 06:56 vložil Kamil Plíšek
To je ale krásný pohled :-) Micinka vaří kančí hřbet, Jarda dělá halušky, co já dneska vymyslím k obědu, abych nebyl pozadu?!
6.7.2013 06:10 vložil Milan Vašíček
nádhera, no né nadarmo se říká, že se jí i očima.
6.7.2013 05:34 vložil Jaroslav Vlosovský
Jo pane Zajíčku a co tato porce, je podle vašich představ???......:-)))
6.7.2013 05:06 vložil Petr Chloupek
To je kráásný pohled!! Určitě se po tom jen zaprášilo. :)
6.7.2013 05:00 vložil Jaroslav Vlosovský
Micinko na oko fakt hezčí výtvor, než ty moje halušky. To se bude líbit i Kamilovi, proto že za halušky mi nedal ani bodík. Doufám, že v Maďarsku se mi nebude o něčem takovém jenom zdát a nějakou dobrůtku tam také ochutnám...:-)))... u mne za 1*** a ještě jednou ...1***
6.7.2013 00:22 vložil ladislavkohousek
Voní hezky.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.