17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

"Čtyřleťák"
"Čtyřleťák"
vloženo: 18.9.2017 20:36
autor: Pavel Veverka

úlovky (svět)

Francie 2017
Francie 2017
vloženo: 6.8.2017 19:14
autor: chasse

trofeje

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:48
autor: Aleš Náhlý

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 1.6.2016 08:30
autor: Děda z lesa

zbraně

Belgičanka s vyhazováky
Belgičanka s vyhazováky
vloženo: 10.7.2017 21:30
autor: Jiří Netík

fotopast

Opatrná
Opatrná
vloženo: 5.6.2016 15:04
autor: Kamil Špaček

myslivecké umění

darček pre kamoša..
darček pre kamoša..
vloženo: 3.2.2016 16:29
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243709 fotek (6 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363198 hlasování fotek (19 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Nezapomenutelný zážitek z Lánské obory

vložil: Josef Šafránek
vloženo: 14.1.2011 17:05
zobrazeno: 4718x
hodnocení: 30 hlasů



Komentáře:

15.1.2011 18:14 vložil Josef Šafránek
Souhlasím s panem Kučerou.Lánští oborníci svoji praci zvládají opravdu suprově!
15.1.2011 14:55 vložil Luboš Frank
Pan kolega Janek časem dozraje to je v pořádku, nebojí se vyslovit svůj názor, to je také +, ale píše o něčem co si nikdy nezkusil. Lány mají 3000 ha a členitý terén, docela rád bych ho někdy doprovázel.Vám kluci LOvu zdar! a hodně úspěchů v novém roce.
15.1.2011 12:57 vložil petr vesely
Měl jsem to štěstí, že jsem lovil daňka v oboře Březka a i když ani já obory moc nemusím byl to opravdu nezapomenutelný zážitek. Mnozí si představují, že lovec si sedne na posed, oborník někde zarachotí kýblem a je hotovo. Možná se to tak opravdu někde praktikuje ale takhle v oboře zvěř našoulat, jen si to zkuste. Navíc profesionální přístup mnohých oborníků, jak to píše kolega Kučera, je opravdu na vysoké úrovni. Lov v oborách mnozí zavrhují ale třískat veškerou spárkatou zvěř na smrdutých hromadách za pomoci baterek a všeho možného to nevadí, hlavně že je to volná honitba. Tím nechci urazit žádné slušné myslivce.
15.1.2011 12:22 vložil jiří janek
Přátelé nikomu nevnucuji svůj názor a už vůbec to že bych si nevážil něčí práce v oborách , že se mnou nebude někdo souhlasit je naprosto přirozené.Pro Pepu seděli jsme na Břinkově byl jsi tam s tátou .Lovu lesu.
15.1.2011 00:04 vložil Jiří Kučera
přátelé, třeba se někomu nemusí líbit a zamlouvat lov v oborách, ale před většinou oborníků, zvláště potom před Lánskými, smeknu klobouk a ohnu hřbet. Jsou to profící, kteří svojí dobrou prací zajišťují, že to, co se někteří z nás snaží ve volné přírodě utlumit až na dřeň, bude jako genofond zachováno. I lov v oboře má svoje kouzlo. Úspěšným lovcům upřímné Lovu zdar! +1
14.1.2011 23:59 vložil Josef Šafránek
Ahoj Jirko.Kde jsme spolu sedeli prosimtě u stolu?Nějak si to nemůžu vybavit :-)?Je jasné,že lov ve volné přírodě je mnohem lepší a záživnější ale tenhle lov je pro mě stejne nezapoenutelný i když to bylo jak říkaš ty v "ohrádkové myslivosti"
14.1.2011 23:49 vložil Josef Šafránek
Ahoj Jirko.Kde jsme spolu sedeli prosimtě u stolu?Nějak si to nemůžu vybavit :-)?Je jasné,že lov ve volné přírodě je mnohem lepší a záživnější ale tenhle lov je pro mě stejne nezapoenutelný i když to bylo jak říkaš ty v "ohrádkové myslivosti"
14.1.2011 19:10 vložil jiří janek
Pepo ten bodík máš za zdařilou fotku (a že k nám chodíš na naháňky ,posledně jsme seděli u jednoho stolu)jinak nejsem příznivcem "ohrádkové myslivosti" lovu zdar.
14.1.2011 19:03 vložil petr vesely
LOVU ZDAR! Moc povedená fotka tří kamarádů.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.