17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životní
Životní
vloženo: 14.8.2020 20:41
autor: Ladislav Novák

úlovky (svět)

Raritné zlato
Raritné zlato
vloženo: 3.5.2017 08:37
autor: NH

trofeje

Letošní srnec
Letošní srnec
vloženo: 14.5.2020 16:58
autor: František Šmída

zvěř v přírodě

Černá
Černá
vloženo: 11.11.2019 08:52
autor: Děda z lesa

zbraně

Mistrovské dílo z Brna
Mistrovské dílo z Brna
vloženo: 5.3.2014 00:22
autor: Andrej Mrlian

fotopast

rys
rys
vloženo: 6.2.2019 15:51
autor: Lubomír Černý

myslivecké umění

zátišie s farbiarom..
zátišie s farbiarom..
vloženo: 22.5.2013 16:13
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243652 fotek (1 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362862 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 3 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Soužití člověka s přírodou...

Soužití člověka s přírodou bych si představoval trochu jinak... Mlazina, kolem které jsem procházel, byla plná odpadků. Když jsem odcházel poněkud nas*rán na okolní svět, uviděl jsem v křoví zmačkaný igelitový pytel, nedalo mi to a v celé mlazině jsem posbíral všechen bordel. Když jsem odcházel s plným pytlem, uviděl jsem na kraji ještě PETflašku. Když jsem pro ní došel, uviděl jsem tento parůžek. Bral jsem to jako odměnu za dobrý skutek :) Ale potkat toho vola co to tam rozházel, našlapal bych ho k liškám do nory...
vložil: Jan Bryknar
vloženo: 8.5.2013 13:24
zobrazeno: 3390x
hodnocení: 14 hlasů



Komentáře:

11.5.2013 18:21 vložil Slavomír Turčan
Tak, tak. Ja sa tiež bez batohu do hory ani nepohnem. Len je to smutné, že niekedy by mi aj 3 batohy boli málo . . .
9.5.2013 23:00 vložil Jan Bryknar
Díky kamarádi :) A já myslel, že proti tomu bojuji sám. Jde vidět, že ještě existují dobří lidé... A pro Křemílka: Takový "humus batoh" už mám taky, ale zatím jsem plnil jen igeliťačky, co jsem sebral v lese když jsem náhodou šel na shozy. Hodně však uvažuji o tom, že budu chodit na odpadky a shozy spíš na náhodu. Když půjdu na odpadky, mám nález zaručen, u shozu to ještě u mne tak jisté není... V koutku duše nejsem agresivní člověk, ale když vidím to, co někteří "lidé" dokážou, svírá se mi pěst!!!
9.5.2013 11:43 vložil Křemílek
Ahoj Honzo,vidím že jsme si hodně podobní.Já mám do lesa i jeden velký starý batoh a když se vracím mám ho plný petflašek je to děs! Jak píše pan Spenner je to nerovný a nekončící boj.A přemýšlím že někoho oslovím a až bude den země že s povolenkou vyrazíme něco uklidit. Jsou tam pneumatiky s kterýma nehnu, a další krámy! Jinak at se daří!
8.5.2013 20:35 vložil Roman Erban
za dřinu pěkná odměna,1*
8.5.2013 19:34 vložil Zbyněk Oliva
1**
8.5.2013 19:22 vložil Jan Bryknar
Díky :) Tenhle má číslo 141
8.5.2013 19:16 vložil Radek Novák
Super Honzo kolik už?!
8.5.2013 18:42 vložil Jiří kuthan
1***
8.5.2013 18:02 vložil František Mlčoch
Zasloužená odměna...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.