17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Cíl chovu III. - Ze života jednoho srnce
Cíl chovu III. - Ze života jednoho srnce
vloženo: 12.8.2015 15:58
autor: Jiří Novák KL

úlovky (svět)

Raritné zlato
Raritné zlato
vloženo: 3.5.2017 08:37
autor: NH

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 2.9.2015 06:28
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Drbání je nutnost
Drbání je nutnost
vloženo: 2.2.2020 09:34
autor: Děda z lesa

zbraně

Prinzezna
Prinzezna
vloženo: 28.2.2016 10:33
autor: Daniel Donaťák

fotopast

Rys
Rys
vloženo: 6.2.2012 07:57
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

srnčie
srnčie
vloženo: 12.3.2017 19:01
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363164 hlasování fotek (87 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

kýta na jalovci 3.

dobrou chut:)
vložil: micinka
vloženo: 1.6.2013 07:12
zobrazeno: 1783x
hodnocení: 31 hlasů



Komentáře:

8.6.2013 10:19 vložil Míja
Už jsem jak ta Vlasta, jdu si pro chleba :))) Mici, myslíš že by ti admin nezaložil novou kategorii fotek, třeba s názvem "Nejrůznější kulinářské dobroty od Micinky". V případě hladu bych tam raději nelezla a nejspíš bych nebyla sama. :))) 1***
1.6.2013 23:09 vložil Vlasta Szokeová
Míšo, tohle mi nedělej, musela jsem si vzít chleba !!!
1.6.2013 19:13 vložil micinka
jardo,to bude asi tim že ty koprovku nerad,tak ti to chce zošklivit :-D
1.6.2013 19:05 vložil Jaroslav Vlosovský
Štefane ty jsi asi sjetej,nebo co.
1.6.2013 17:19 vložil Štefan
Nalil by som na to koprovú omáčku.
1.6.2013 13:57 vložil Zbyněk Oliva
1**
1.6.2013 11:44 vložil Milan Flora
Jak je čas relativní, zatím co s úžasem koukám na kulinářské umění Micinky s plnou hubou slin jak bernardýn, tak už má někdo dávno po dobrém obědě… 1***
1.6.2013 11:23 vložil Honza Lettrich
no já Tě chci za ženu.... :-))
1.6.2013 10:45 vložil Tomáš Mareš
no jo,sem to ale husa hloupá
1.6.2013 10:28 vložil micinka
tomáš:u první fotky sem už psala že sem se přepsala,jde o hřbet:-)
1.6.2013 10:17 vložil Tomáš Mareš
Vypadá to moc dobře a chutná určitě ještě líp,ale kýta to neni,řekl bych krkovice a kus hřbetu?
1.6.2013 10:02 vložil Jiří Janda
Dostal jsem hlad, musím jít něco zakousnout :-))
1.6.2013 08:40 vložil Lubomír Prokeš
Asi budu měnit klávesnici,sliny tečou a tu vůni si dovedu živě představit. 1****
1.6.2013 08:40 vložil Michael Brož
Tomáši myslím, že už to nestihneme :o))) 1***
1.6.2013 08:19 vložil Milan Vašíček
no to je nádhera, sbíhají se mi sliny.
1.6.2013 07:43 vložil mader tomaš
Vypadá to báječně v kolik se to podává:)))
1.6.2013 07:17 vložil Jaroslav Vlosovský
No pěkná porcička, micinko prosím ještě dva knedlíčky navíc. A také pivečko, kdyby bylo....1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.