17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Silvestrovský vysoce zlatý muflon
Silvestrovský vysoce zlatý muflon
vloženo: 31.12.2015 17:27
autor:

úlovky (svět)

Lovu zdar
Lovu zdar
vloženo: 7.6.2018 12:43
autor: Michal / admin /

trofeje

ÚLOVKY SEZONY 2017
ÚLOVKY SEZONY 2017
vloženo: 15.1.2018 11:19
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Čerstvě vytlučeno
Čerstvě vytlučeno
vloženo: 10.9.2019 08:59
autor: Děda z lesa

zbraně

9,3x72 R
9,3x72 R
vloženo: 15.5.2018 16:57
autor: Luděk Karásek

fotopast

...
...
vloženo: 26.2.2018 17:48
autor: Michal Sedlář

myslivecké umění

Plastické obrazy se mně moc líbí
Plastické obrazy se mně moc líbí
vloženo: 30.3.2020 20:40
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243673 fotek (6 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761007 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362981 hlasování fotek (11 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

posed

vložil: Jan Holkup
vloženo: 22.1.2020 09:53
zobrazeno: 3550x
hodnocení: 15 hlasů



Komentáře:

17.2.2020 16:51 vložil Jan Holkup
Máte pravdu, je to ono:-) https://dum.bazos.cz/inzerat/114539780/Hasici-pristroj-tlakove-bomby-co2.php
7.2.2020 21:27 vložil František Mlčoch
Pravdu má kolega Jasenský, dnes jsem tyto vozíky viděl v reálu...
24.1.2020 14:34 vložil Jan Holkup
Diky za tipy
23.1.2020 20:39 vložil Jiří Netík
Řekl bych podle pogumovaných kol z vozíku (Viz Hříšní lidé města pražského, jak vezli almaru a v ní mrtvolu Skopečka, který ožil).
23.1.2020 01:50 vložil Karel Kolář
Kdepak nahrabovačka, ta měla kola cca 1 m v průměru. Tohle fakt nevím :-(
22.1.2020 23:19 vložil štefan
No predsa z konskej hrabačky.
22.1.2020 21:37 vložil Josef Panic
Když to včíl vidím zblízka, plužní kolečka to rozhodopádně nejsou (Jirka N. má výjimečně pravdu). Z čeho to teda može byt!?
22.1.2020 21:36 vložil Jiří Cikryt
Nechci bejt ošklivej, ale já vidím podvozek k vozejku ze studeného oddělení nemocnice. Asi by to chtělo pohárek něčeho veselejšího. J.
22.1.2020 20:05 vložil jiri rajs
1****
22.1.2020 16:40 vložil Josef Jasenský
Přesně stejný podvozek jsme měli v práci na starém dvojbombém hasičáku.
22.1.2020 13:36 vložil Pavel Kalvoda
Nápadité :-)
22.1.2020 11:50 vložil Ron Gordon
Jak vidět, tak ta již něco pamatuje, takže pojízdné či převozné kazatelny nejsou jen hit poslední doby. Když se převeze a "rampa" se překryje, tak máte hned i zásyp.
22.1.2020 10:25 vložil Jiří
ja teda nevím, jen mě jako první bezmyšlenkově napadla nějaká stará hasičská stříkačka ... Ale nikdy jsem ani žádnou neviděl, tak nevím proč mě napadla -) A když jsem začal přemýšlet, tak jsem dospěl k tomu, že to klidně může být jen část nějakého vozíku, že zbytek byl odřezán a vyhozen, no těžko říct, ale je to zajímavé
22.1.2020 09:53 vložil Jan Holkup
Netušíte někdo, z čeho ten podvozek může být?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.