17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Něco pod stromeček
Něco pod stromeček
vloženo: 24.12.2013 11:25
autor: Martin Saifrt

úlovky (svět)

Ruja 2020
Ruja 2020
vloženo: 2.10.2020 06:25
autor: NH

trofeje

detail
detail
vloženo: 2.1.2014 14:18
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 24.1.2020 06:15
autor: Josef Vršan

zbraně

"Pažba pro Barona von Grünbach"
"Pažba pro Barona von Grünbach"
vloženo: 5.1.2018 08:04
autor: jirka krbeček

fotopast

pastier
pastier
vloženo: 16.11.2012 17:15
autor: ivan

myslivecké umění

vlk na dreve
vlk na dreve
vloženo: 1.2.2016 17:44
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243680 fotek (13 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (18 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Lišák

Letošní zima byla asi nejchudší na lišky,co jsem zatím zažil.Lišky nebyly vidět brzo ráno,přes den,večer a ani nenavštěvovali újeď,sem tam jenom stopa.Skolení se také ozývalo velmi málo.Vidět lišku byl pro mě malý svátek.Dříve jsem v jakoukoli denní hodinu spatřil minimálně 2-3 lišky.V neděli večer se však smůla prolomila.Tohoto mladého lišáka jsem uviděl asi na vzdálennos 400 m,šel směrem ke mě po zasněžené louce,kde hledal myši,když byl asi 200 metrů od kazatelny,zkusil jsem zamyškovat,rozběhl se přímo ke mě.Nachystal jsem si flintu a čekal,skočil do remízku,tak jsem nevěděl kde se přesně ukáže,najednou vyběhl v pravo,rychle jsem přehodil flintu z prostředního okýnka a namíříl,lišák se však v zápětí otočil a šel zpátky,tak jsem zase flintu dal rychle zpět,lišák vykoukl z remízku,natáhl jsem napínáček a pohladil spoušť,
zůstal v ohni.Uloven v 18:45 na vzdálennost asi 60m.Geco 10,7 g,děkuji našim patronům,že se nade mnou konečně slitovali.
vložil: Michal Baručák
vloženo: 5.3.2013 21:35
zobrazeno: 3021x
hodnocení: 35 hlasů



Komentáře:

7.3.2013 08:54 vložil Michal Baručák
Lovu dík,nejspíš si od nich pomohla příroda sama asi nějakou nemocí,tuším,že před dvěma roky jsme měli ulovených necelých 80 lišek za sezonu.
7.3.2013 06:38 vložil Daniel Donaťák
Lovu zdar!
7.3.2013 00:10 vložil Lukáš Fanta
"Lovu zdar!". Dobře popsané. Souhlasím se sníženým stavem lišek v poslední době, což je s ohledem na současné stavy zvěře drobné, dobře. Neusněme však na vavřínech - lišky jsou!
6.3.2013 20:29 vložil ladislavkohousek
Lovu zdar.
6.3.2013 20:18 vložil Kateřina Kolářová
Lovu zdar!
6.3.2013 19:43 vložil pepa
To semý já?Stop jsem viděl dost,na ujeď vůbec nechodily.Již jsem navěděl v kterou noční,denní hodinu mam jít.Snad se štěstí usměje.LOVU ZDAR.
6.3.2013 10:47 vložil Michal Demel
Lovu zdar!!
6.3.2013 06:24 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
5.3.2013 23:14 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar,Michale!
5.3.2013 21:56 vložil Michal Baručák
Lovu dík,jojo,nastřelené dobře:-)
5.3.2013 21:53 vložil Michal Pastyřík
Lovu zdar, tak jsme to dobře nastřelily, že.
5.3.2013 21:42 vložil Tomáš Lenhart
Mišo lovu Zdar!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.