17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Rychlé TRIO.
Rychlé TRIO.
vloženo: 6.12.2017 09:36
autor: Daniel Donaťák

úlovky (svět)

Lovu zdar!
Lovu zdar!
vloženo: 20.9.2019 06:14
autor: NH

trofeje

Dnešní úspěšné ráno.
Dnešní úspěšné ráno.
vloženo: 25.9.2017 11:00
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Oboustranné překvapení
Oboustranné překvapení
vloženo: 13.5.2018 06:12
autor: Josef Vršan

zbraně

Přestavba jednušky ZBK 110
Přestavba jednušky ZBK 110
vloženo: 15.3.2012 13:27
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

...
...
vloženo: 30.5.2014 13:12
autor: Bohumil Koláček

myslivecké umění

najnovšia práca
najnovšia práca
vloženo: 16.1.2016 18:04
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243677 fotek (10 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761016 komentářů fotek (13 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362998 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

lišák

Jak mu to tam sluší!
vložil: Pavel Kaňka
vloženo: 6.3.2013 12:00
zobrazeno: 5135x
hodnocení: 39 hlasů



Komentáře:

9.3.2013 10:14 vložil Jan Horáček
Fotka je to opravdu zajímavá. Komentář je líbivý už méně. Je něco pravdy na tom, co napsali L.F. a J.W. Despekt, opovržení, ironie, či nekontrolovatelné radostné křepčení nad úlovkem je nemyslivecké. Ulovit znamená sprovodit ze světa - usmrtit živou bytost. Trocha pokory, úcty a zamyšlení nezaškodí ani v případě, že jedná "jen" o lišku, z našeho pohledu tzv. škodnou. Lovu zdar!
8.3.2013 13:41 vložil Jiří Wenzl
Udivuje mne kvalita (ostrost) fotky, jestliže byla pořízena níže popsaným způsobem. Lovu zdar. P.S. Jinak jsem názoru, že (jakékoli) zvěři to více sluší zaživa. Co se sluší po jejím ulovení, by mělo být jasné každému myslivci.
7.3.2013 22:57 vložil Pavel Kaňka
Lovu zdar! Jsem rád,že se foto líbí. Jak takové foto udělat je jednoduché :D 1) ulovte lišku 2)vezměte foťák 3)znovu namiřte a přiložte fotoaparát k puškohledu 4)chvilku bude trvat,než to srovnáte a pak...cvak ;-)
7.3.2013 20:10 vložil Andrea
Jak jste to udělal? To jste přiložil foťák k puškohledu??? Lovu zdar
7.3.2013 16:47 vložil Michael Brož
Lovu zdar!1*
7.3.2013 14:54 vložil Jiři Chládek
Lovu zdar.
7.3.2013 13:00 vložil Ing. Vlastimil Kothánek
Lovu zdar, pěknej foťák, po stisknutí spouště jde i blesk :-).
7.3.2013 06:37 vložil Daniel Donaťák
Lovu zdar!
7.3.2013 06:01 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
7.3.2013 00:05 vložil Lukáš Fanta
Lišku bez rány "nepustím". Na druhou stranu ale, byť se jedná především v našich podmínkách, kde pečujeme o stavy drobné zvěře, o nežádoucí druh predátora, ctím a dodržuji úctu ke zvěři. Uvedený komentář k této fotce a prezentaci, nepovažuji za dodržení úcty. "Vše živé má nárok na život", a to ať se nám to již líbí, nebo ne. Jak říkali již naši dědové - "škodné zmar!", mysleme však na to, že jsme myslivci a ctěme, co stvořil bůh, dle našich pasovacích dekretů. "Lovu zdar!", úspěšnému lovci.
6.3.2013 20:45 vložil Jan Kořínek
Lovu Zdar!!
6.3.2013 20:41 vložil Milan Flora
Lovu zdar! Povedené...
6.3.2013 20:23 vložil Václav Boxan
Lovu zdar!
6.3.2013 20:15 vložil Kateřina Kolářová
Lovu zdar!
6.3.2013 18:22 vložil František Zapalač
Lovu zdar!
6.3.2013 16:02 vložil Erika Doležalová
Dobrá fotka. Lovu zdar.
6.3.2013 14:50 vložil Zdenek Š v o m a
:-) inu sluší! Lovu zdar!
6.3.2013 14:46 vložil H.J.
Oko dravce :-))), Lovu zdar!!
6.3.2013 14:14 vložil micinka
1*
6.3.2013 13:36 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
6.3.2013 13:32 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.