17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Dobrý srnec 97 bodů CIC
Dobrý srnec 97 bodů CIC
vloženo: 1.2.2013 09:41
autor: Aleš Náhlý

úlovky (svět)

Finsko září 2012
Finsko září 2012
vloženo: 24.1.2013 10:32
autor: Marek Škráček

trofeje

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:51
autor: Aleš Náhlý

zvěř v přírodě

Kus
Kus
vloženo: 12.5.2019 09:14
autor: Děda z lesa

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 27.8.2015 07:00
autor: jirka krbeček

fotopast

Rys
Rys
vloženo: 6.2.2012 07:57
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

srnčie
srnčie
vloženo: 12.3.2017 19:01
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362796 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

i tohle se může stát

vložil: JIŘÍ KOPOLOVIČ
vloženo: 7.6.2011 14:54
zobrazeno: 3201x
hodnocení: 39 hlasů



Komentáře:

25.5.2012 20:35 vložil Jiří Lengyel,starší
1*** :-))
25.4.2012 14:31 vložil Pepin z Hané
Jirko tak toto se super podívání při tom se řežu a tečou mi slzy jak krokodýlovi :)))a pak si nedej krapku kadlátkovice !! :DDD
16.7.2011 23:39 vložil Jiří Pytela
Hmm tak to je blbý co? :-)
16.7.2011 23:39 vložil Jiří Pytela
Hmm tak to je blbý co? :-)
12.6.2011 12:27 vložil roman suchý
za střízliva???? teda, vlastně jak jinak že.
8.6.2011 11:34 vložil Roman Trojka
PAT a MAT:-))))) Cizí neštěstí, vždy nejvíc potěší.... Fotečka parádní...
7.6.2011 23:26 vložil Jirka Němec
Nu což, jdeš a koupíš si další kudličku .... :-DDDDDDDDDDDDDDDDDD a ve výkupu budou mít radost ........!!!! Ale ted vážně, i to se stává. Doufám, že vše v pohodě.
7.6.2011 22:12 vložil Milan Flora
Šikula Jiří, ale jak říká František, kdo nic... Kamarádovi se stalo, že při čekání těsně po ulovení srnce na posedu, místo zapáleného retka, tak si hrál s připravenou plombou a když už došel k srncovi, tak měl plombu zacvaklou. Říkal, že by se v pr... viděl, tak nasadil plombu na běh a rozřízl pro jistotu šlachu??? Byl z toho dost rozhozený. Vše dobře dopadlo. Co se taky nestane...
7.6.2011 19:46 vložil René Hlaváč
To musela být vybraná slova,ale potom asi smích.
7.6.2011 19:45 vložil František Mlčoch
Jo,je to pro každého.Kdo nic nedělá nic taky nepokazí!
7.6.2011 19:09 vložil Erika Doležalová
Tak to je super :-)
7.6.2011 15:31 vložil Ondřej Koubek
Moc jsem se pobavil. Snad vše dobře dopadlo.
7.6.2011 15:29 vložil JIŘÍ KOPOLOVIČ
No samozřejmě a zasmál sem se i s kamarádama.
7.6.2011 15:16 vložil Petr Šipon
Tohle zamrzí i pobaví zároveň :-) Myslím že v té chvíli jste si nadával, ale při vkládání této fotky jste se už určitě tomu taky zasmál. Nechci být zlý, ale taky mě tato fotka vyloudila úsměv na tváři.
7.6.2011 15:03 vložil JIŘÍ KOPOLOVIČ
Tohle se mi stalo,podotýkám,že kus ještě nebyl vyvržen a blombu i nůž jsem měl pouze po jednom kuse.
7.6.2011 15:00 vložil Jana Nováková
To zamrzí...

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.