17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

První muflon
První muflon
vloženo: 28.8.2012 13:51
autor: Dalibor Hyncica

úlovky (svět)

konec loňské sezony
konec loňské sezony
vloženo: 19.3.2014 07:00
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

srnec 6.7.
srnec 6.7.
vloženo: 11.7.2016 17:26
autor: Zuzka a Miloš

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 16.1.2013 13:07
autor: Marek Drha

zbraně

Pro rybáře
Pro rybáře
vloženo: 13.9.2015 13:10
autor: Karel Obrtál

fotopast

hlad,je hlad !
hlad,je hlad !
vloženo: 26.12.2019 11:29
autor: pali1

myslivecké umění

sv.Hubert***
sv.Hubert***
vloženo: 12.10.2014 19:23
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243661 fotek (10 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9801 inzerátů (7 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760994 komentářů fotek (9 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362903 hlasování fotek (41 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Vysoká

....
vložil: Miroslav Petrla
vloženo: 4.4.2012 11:34
zobrazeno: 1268x
hodnocení: 19 hlasů



Komentáře:

4.4.2012 20:15 vložil Aleš Procházka
já to taky nemyslel zle jen ty lesy znám hodně dobře a nepřisuzoval sem tu fotku oboře soutok i když to byla nakonec pravda. Myslím si pane Lengyel že jste zkušený myslivec a jelenář a takových lidí si cením!!! Takže jestli jsem to napsal neurvale tak se omlouvám..
4.4.2012 19:18 vložil Jiří Lengyel,starší
Nemyslel jsem to zle,jen jsem se domníval,že autor zaměnil stránku.....
4.4.2012 19:01 vložil Aleš Procházka
Tak to jo :-) Já mám v lužních lesích toho projitýho opravdu od Mikulčic až za Týnec a spoustu zážitků se zvěří :-) Tak ať se daří a Fotu zdar :-)
4.4.2012 18:43 vložil Miroslav Petrla
myslím, že při vší úctě ke "kamarádce" kdybych s ní nemluvil o soutoku tak by věděla tak .... :-) Nedávno jsem jí popisoval peripetie při focení na soutoku
4.4.2012 18:29 vložil Aleš Procházka
To sokolnice :do fotogalerie ostatní jsem dal fotku ... Jen by mě zajímalo jestli by jste mi mohla říct kde jsem to fotil????
4.4.2012 18:12 vložil Aleš Procházka
já jen napsal že to mohl nafotit i mimo oboru... A oboru soutok taky znám...
4.4.2012 17:57 vložil Miroslav Petrla
ses nějak rozohnila... Už ti nic nepovím :-) měj se. /to co psala sokolnice, je bohužel pravda.
4.4.2012 17:46 vložil sokolnice
Ten plot co je tam vidět je od oplocenky, kterých je takové množství, že by oplotily "republiku"
4.4.2012 17:45 vložil sokolnice
je to obora Soutok. Rozlohou asi větší než leckterá volná honitba, ale je fakt že obora i když se tam dá chodit a nepotkat třeba týden skoro nic. Tedy až na "lesníka", který Vás vyžene se slovy, že Vám rozšlape fotoaparát :-)
4.4.2012 17:24 vložil Aleš Procházka
Pane Lengyel Takovou fotku mohl pořídit i ve volné přírodě v lužních lesích je dost vysoké od Lanžhota až po Hodonín !!!! Sám mám pár fotek z těchhle lesů a spoustu nachozenejch kilometrfů. Jinak pěkná fotka 1*
4.4.2012 14:22 vložil Jiří Lengyel,starší
Fotka hezká....(ale v oboře)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.