17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

daniel 2013
daniel 2013
vloženo: 8.1.2015 23:26
autor: Michael Duchoslav

úlovky (svět)

Španělský kozoroh Beceite - kozel 12 let, stříbrná medaile
Španělský kozoroh Beceite - kozel 12 let, stříbrná medaile
vloženo: 7.2.2017 09:52
autor: Radek

trofeje

Stříbrný
Stříbrný
vloženo: 11.2.2019 17:22
autor: Jeroným Levák

zvěř v přírodě

Lišky
Lišky
vloženo: 10.2.2017 05:52
autor: Josef Vršan

zbraně

Nové zapažbení lankasterového kulobroku,moje práce.
Nové zapažbení lankasterového kulobroku,moje práce.
vloženo: 28.1.2020 15:49
autor: Stanislav Satoria

fotopast

Meďo I
Meďo I
vloženo: 10.4.2015 21:42
autor: Ladislav Mlynský

myslivecké umění

Svědí, svědí, to to svědí, aneb jaro je tu.
Svědí, svědí, to to svědí, aneb jaro je tu.
vloženo: 25.4.2019 11:52
autor: Petr Hruška
Statistika
  • 243698 fotek (4 dnes)
  • 8554 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761027 komentářů fotek (2 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363083 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 4 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Louky 3

Louka v NPR Cahnov -Soutok (0,40 ha), o kterou se stará AOPK.
Vždycky jsme ji sklízeli my.V roce 2007 mně sdělili, že ji nesmíme sekat strojně, ale ručně. Řekl jsem, že na to nemáme kapacity, ať si seženou někoho kdo jim to poseče ručně. Jak to dopadlo??? Louka od tohoto roku ještě nebyla posekána.A tak to dopadne s celým Soutokem v rukou AOPK.
vložil: Jiří Netík
vloženo: 22.5.2020 21:31
zobrazeno: 1272x
hodnocení: 22 hlasů



Komentáře:

23.5.2020 21:58 vložil ivan salajka
ŠKODA JÍ,JÁ SI JU ZESEČU A KOZENKY BUDŮ MĚT CO ŽRAT A TI TAM CO DO TEHO OD ROKA 2007 KIBICUJŮ MOŽŮ POMOCT,KOSE MÁM AJ PRO NICH-ŠKOPKY DODÁM TAKY.
23.5.2020 13:27 vložil Drahoš Hikl
Vše podstatné jste vyjádřili i za mne.
23.5.2020 09:08 vložil Jiří Netík
Líbí se mně Vaše názory, asi máte zkušenosti v celé republice jako my. Když vyhlašovali Natura 2000 s nikým to neodsouhlasili. Řekli, že nás v ničem nebude omezovat a teď si ji zakomponovali do zákonu 114. Jsou horší jak kůrovec. Bez jejich povolení teď nesmíme téměř nic, ani stromek zasadit, manipulovat s vodou, krmit mimo krmeliště a zřizovat nová krmeliště.Měli by jim utáhnou kohoutek a makat. Kdyby né lesáků tak tu není Moravská Amazonie , ale poušť.
23.5.2020 08:40 vložil Jiří Cikryt
Vždyť jsou to debilové. Jaký je rozdíl v sečení rukama a nějakou vhodnou mechanizací? Vliv má termín sečení, to je bez debat. Případně výška, ale ta se dá na mašině nastavit a kosa to spíš holí až po zem. Asi bych tam taky nejezdil 200 koňovým traktorem, ale to asi nehrozilo. Prostě chytrolíni z paneláku. Je to jako s jejich úžasnou aktivitou záchrany srnčat. Skončila v momentě, kdy jsme jim sdělili kdy a kde je sraz a že budeme procházet louky až do tmy. Hanba komentovat.
23.5.2020 06:25 vložil Josef Vršan
Je to stejné také u nás, nejchytřejší lidí z celé republiky, ale jenom na kecání nesmyslů, bohužel placení z naších daní.
23.5.2020 05:59 vložil Jaroslav Vlosovský
Jirko kecat umí, ale aby šli sami sekat růčo to ne. Vždyť to dnes ani neumí.
22.5.2020 23:25 vložil Jiří Wenzl
AOPK se mělo inspirovat zkušenostmi jaké mají s kosením luk v Bílých Karpatech - tam mají ruční sečení orchidejových luk na starost místní folklorní organizace v rámci koseckých slavností se zpěvy a tanci.
22.5.2020 22:01 vložil Jiří Stránský
Nojo no, vzít kosu do ruky chce mít fištron. U nás dopadla luka která bývala plná kopretin, zvonků, kohoutků a pryskyřniku tak že jsou zarostlý rákosím a ostřící. Jen malá část kterou si sekají soukroníci ještě kvete
22.5.2020 21:48 vložil marie stanikova
je to smutné

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.