17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

první zlatý
první zlatý
vloženo: 11.11.2012 18:34
autor: Michal Kovařík

úlovky (svět)

Kanadský los - Britská Kolumbie
Kanadský los - Britská Kolumbie
vloženo: 26.1.2016 13:20
autor: Radek

trofeje

Moji letošní srnci
Moji letošní srnci
vloženo: 28.8.2012 06:20
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Možná troubí naposled
Možná troubí naposled
vloženo: 15.10.2014 08:12
autor: Děda z lesa

zbraně

Pažby na kulovnice CZ (řezby,šelak)
Pažby na kulovnice CZ (řezby,šelak)
vloženo: 18.1.2018 10:25
autor: jirka krbeček

fotopast

Fešák
Fešák
vloženo: 1.2.2014 19:25
autor: Kateřina Kolářová

myslivecké umění

Veselú Veľkú noc prajem všetkým
Veselú Veľkú noc prajem všetkým
vloženo: 3.4.2015 21:25
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243677 fotek (10 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761015 komentářů fotek (12 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362998 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 5 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

ukončení trápení

Dnes jsem si jel odvézt přenosný posed do místa, kde jsem ve středu večer zahlédl samotný kus černé. Viděl jsem mu jen hřbet, ležel v kališti. Jak jsem dnes přicházel k tomu místu vidím kňoura, který jde pouze po předních bězích a snaží se jít směrem ke mě. Na zádech posed, flintu doma. Hodil jsem posed na zem a honem k autu a pro pomoc. Za půl hodiny jsem opět na místě i se dvěma kamarády a se psem, kterého jsem nechal raději v autě. Kňour odešel od toho místa asi 10 metrů za keř, takže nebyl problém ho ulovit a ukončit jeho trápení. Na první pohled jsem nezjistil žádná zranění, jestli střela, nebo vlak- trať je cca 200 m od toho místa. Váha po vyvržení byla 75 kg, věk můžete hádat, já ho zatím nevím. Děkuji našim patronům za krásný zážitek a kamarádům za pomoc.
vložil: Arnošt Bárta
vloženo: 20.11.2011 17:06
zobrazeno: 4026x
hodnocení: 17 hlasů



Komentáře:

21.11.2011 15:04 vložil jakub krajca
Lovu zdar pane.
21.11.2011 14:57 vložil František Šmída
Lovu zdar
21.11.2011 08:36 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
21.11.2011 07:31 vložil Arnošt Bárta
Martine bylo to u Radkova-Klvačova zmola, tak 150 m od mlýna (ten co je v dědině).
21.11.2011 07:04 vložil Petr Šmída
Lovu Zdar ještě jednou :-)
20.11.2011 21:32 vložil František Zapalač
Lovu zdar!Bod za ukončení trápení 1*
20.11.2011 20:37 vložil Vojtěch Molnár
Arnoště, ještě jednou Lovu Zdar! Záslužná práce. Bod za ukončení trápení 1*
20.11.2011 19:41 vložil Martin Till
Arnošte v jaké části vaší honitby se kňour vyskytoval??Nesousedilo to z Hamperkem??
20.11.2011 19:14 vložil Josef Vršan
LOvu zdar - záslužná činnost za ukončení trápení 1-*
20.11.2011 19:10 vložil Arnošt Bárta
Omlouvám se za chybu - byli
20.11.2011 19:08 vložil Arnošt Bárta
Pane Mrázek, máte svatou pravdu že to krásný zážitek nebyl. A patroni by z toho trápení taky neměli radost, ale byly by rádi že jsem mu ho zkrátil. Pní Doležalová, ta fotka klame, spárky jsou v pořádku. Myslím si, že to je ten kňourek co se u nás vyskytuje už 3 roky a párkrát už prohnal v leči naše psy. Martine já mu hádám taky 5 let. Uvidíme
20.11.2011 18:32 vložil Erika Doležalová
Klame fotka nebo jsou spárky na levém předním běhu nějaké divné? Příp. celé "stočení" konce běhu je nezvyklé..
20.11.2011 17:31 vložil Jaroslav Mrázek
Lovu zdar, Arnošte ! Od Vás a Vašich kamarádů určitě záslužný počin, to bez debaty. Jen si myslím, že naši patroni to takhle vůbec nechtěli a už vůbec na tom nevidím krásný zážitek. Každopádně Vám velké zelené +.
20.11.2011 17:12 vložil Martin Till
Teď jsem koukal na detail a spíše 5let,jsem zvědav!!
20.11.2011 17:10 vložil Martin Till
Kňourek je to parádní,škoda ho a tobě bod za ukončení trápení,Hádám mu 3-4roky 1**

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.