17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Snad zlato
Snad zlato
vloženo: 29.11.2012 19:14
autor: Kamil Horák, ml.

úlovky (svět)

lov v PL
lov v PL
vloženo: 19.10.2014 17:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Srnec
Srnec
vloženo: 2.9.2015 06:28
autor: Josef Vršan

zvěř v přírodě

Raději nerušit
Raději nerušit
vloženo: 13.4.2015 08:32
autor: Děda z lesa

zbraně

Hirsch III.
Hirsch III.
vloženo: 19.4.2015 10:27
autor: Karel Obrtál

fotopast

Žeby rys ?
Žeby rys ?
vloženo: 7.2.2013 06:24
autor: mirojevo

myslivecké umění

*
*
vloženo: 15.7.2016 20:17
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (4 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363181 hlasování fotek (104 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dosled mému kamarádovi Ivanovi

vložil: Roman Šima
vloženo: 16.12.2011 12:57
zobrazeno: 5173x
hodnocení: 17 hlasů



Komentáře:

24.12.2011 15:15 vložil Ivan Šimon
Jinak, kluci zelený...zbraň je zbraň, je pravda celkem pěkná... ale PES A JEŠTĚ K TOMU DOBRÝ(rozuměj výborný) to je dar od bohyně lovu A GORA, to je ta křepelačka na fotce, ta má skutečně nevídané výsledky a to i díky svému pánovi, měl jsem křepeláky dva, pes ještě dožívá, je mu už 16 let, také to byli výborní psi, ale Gora myslím si ještě pánovi předvede mnohé překvapení.Mnoho zdaru s křepelačkou nejenom v roce 2012 přeji Romanovi a LOVU ZDAR všem Vám ostatním, kteří tuto stať čtete.
19.12.2011 12:44 vložil vlastimil koňařík
Lovu zdar, máš to tu moc pěkné
17.12.2011 23:07 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
17.12.2011 19:29 vložil Ivan Šimon
Kluci je to obojetnice Lověna Praha 8x57r.360/16x70...energeticky dostačující při myslivecké vzdálenosti...střelivo přebíjené, bez problémů, střelivo Impala zvažuji zakoupit letos na zkoušku.Lesu Lovu...
16.12.2011 16:22 vložil Josef Vršan
Lovu zdar -dobrá práce psa i vůdce
16.12.2011 15:08 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
16.12.2011 14:56 vložil Roman Šima
to ti nepovím, opravdu moje zbraň to není, ale Impala ji splňuje 100 %, to vím. Neřeknu ti ale opravdu jaké střelivo používá. Lesu a myslivosti zdar!!
16.12.2011 14:53 vložil Ladislav Dolíhal
A nevíš,jaké střelivo kamarád používá?Není to náhodou Impala?Cena se pohybuje okolo 120kč.Ta by měla parametry splňovat(snad jediná,ale to nevím jistě).
16.12.2011 14:11 vložil Roman Šima
Ladislave zákon tím porušuješ jen s nábojema SB!! Ty mají nedostačující energii, myslím okolo 1400 J. Mnoho jiných zbrojovek laboruje střelivo pro tuto ráži již nad 1500 J. Proto také střílí z této zbraně s nábojem za 100,- a používá ji vesměs na krátké vzdálenosti, na střelbu na větší vzdálenost má 8x68 S
16.12.2011 14:01 vložil Ladislav Dolíhal
A není náhodou s touto ráží zakázáno černou zvěř lovit,kvůli nedostatečné dopadové energii?
16.12.2011 13:27 vložil Roman Šima
Je to obojetnice, 9,3x72R/16.. zbraň je to super, je to osazený 7x50 meopta.. Jednu chvíli ji chtěl kamarád prodávat, myslím že cena i s optikou byla 45 000.. pokud by měl někdo zájem, není problém se pozeptat, zda je to atkuální ještě..
16.12.2011 13:17 vložil Filip Pětivlas
Lovu zdar! Vypadá to na pěknou zbraň. Co to je?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.