17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Můj  první Srnec
Můj první Srnec
vloženo: 18.7.2018 00:39
autor: Oldřich Eidelpes

úlovky (svět)

Barevná Kanada
Barevná Kanada
vloženo: 23.2.2015 08:08
autor: Děda z lesa

trofeje

Nebezpečná parta v revíru
Nebezpečná parta v revíru
vloženo: 16.1.2018 09:04
autor: eduard lukáš

zvěř v přírodě

Říje
Říje
vloženo: 2.10.2019 09:22
autor: Děda z lesa

zbraně

Sesřičky naposledy
Sesřičky naposledy
vloženo: 6.10.2013 16:00
autor: Jan Frank

fotopast

něco staršího
něco staršího
vloženo: 13.8.2014 11:27
autor: Martin Gebrt

myslivecké umění

Rys..
Rys..
vloženo: 5.3.2013 18:58
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243677 fotek (10 dnes)
  • 8552 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (5 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761016 komentářů fotek (13 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362998 hlasování fotek (28 dnes)
  • 57304 hlasování videí (1 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 13 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

dnešní norování

vložil: martin zamrzla
vloženo: 11.11.2013 16:01
zobrazeno: 3721x
hodnocení: 32 hlasů



Komentáře:

13.11.2013 21:22 vložil Petr Kotovic
Nic jiného než pochvala!
13.11.2013 21:10 vložil Tomáš Lenhart
Lovu zdar, za sebe musím říct, že letos je spiš méně lišek, tedy alespoň u nás. Na cestách žádná sražená, nory neobsazené, občas spíš nějaká kuna v noře, ale lišek je pomálu. Ale táké už několikátou zimní sezonu máme přes 20 lišek ulovených. Uvidíme jaká bude letošní sezona:-)
12.11.2013 18:07 vložil pepa
Lovu zdar.
12.11.2013 12:59 vložil René Hlaváč
3xLovu Zdar!velká gratulace taky mám pocit že letos je těch přírodních zrzek nějak víc.1***
12.11.2013 12:06 vložil Lukáš Zamrzla
Lovu zdar
12.11.2013 08:17 vložil Ladislav Stašek
Lovu zdar!Dobrá práce.
12.11.2013 06:15 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
11.11.2013 23:19 vložil bohuslav šeda
Lovu zdar mi máme všechny nory kde není jezevec obsazený mývalem a to je pro psa pěknej prevít:-((
11.11.2013 20:35 vložil Zbyněk Oliva
Lovu zdar!
11.11.2013 20:31 vložil František Zapalač
Lovu zdar !
11.11.2013 20:12 vložil Pavel Procházka
Přeji lovu zdar.
11.11.2013 19:38 vložil Milan Ječný
Lovu zdar.
11.11.2013 19:05 vložil karel zvářal
Pochvala za umělku a aktivitu! Nora je zřejmě zbudovaná na dobrém místě, možná si ji lišky už teď hájí před konkurencí. V lednu bych se nedivil ulovení nových nájemníků. Myslivosti a norování zdar!
11.11.2013 17:44 vložil Miroslav Vacek
Lovu zdar! Dobrá práce.
11.11.2013 17:37 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
11.11.2013 16:40 vložil martin zamrzla
pes a fena byly v umělce a druhá fena v přírodní dík patronum a mé BRITĚ
11.11.2013 16:37 vložil jaroslav kunert
Je plno lišek kam pane kolego vlezu tam je liška a to sem vloni ulovily rekordní počet a je to ještě horší.O víkendu sme měli v každé leči lišku na honě to nepamatuji.
11.11.2013 16:34 vložil jaroslav kunert
Lovu zdar.Taky už ste se nemohli dočkat sněhu tak jako ja minulý týden:)) A byly v kanále nebo přírodky? a pohromadě? trošku popisku prosím. :))))
11.11.2013 16:34 vložil Aleš Pastorek
3x LOVU ZDAR......Zdá se to jenom mě, nebo je to v tuto dobu běžné..... Mám na mysli tolik vynorovaných lišek teď v tomto období. Za léta provozování myslivosti si nepamatuji, že by byly nory již od teď tak silně obsazeny liščí populací, jako je tomu letos. Dokazují to fotky zde na fóru a i to, co slyším na honech od kolegů.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.