17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kňour - vydařené šoulání
Kňour - vydařené šoulání
vloženo: 17.1.2018 16:00
autor: Radek

úlovky (svět)

Losy z Kamčatky
Losy z Kamčatky
vloženo: 24.3.2013 06:32
autor: mirojevo

trofeje

Exkurze Maďarsko 2007
Exkurze Maďarsko 2007
vloženo: 17.2.2020 09:01
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Jubilejní 1.000 fotografie
Jubilejní 1.000 fotografie
vloženo: 27.9.2014 08:26
autor: Děda z lesa

zbraně

Nové zapažbení lankasterového trojáku,detail napasování,moje práce.
Nové zapažbení lankasterového trojáku,detail napasování,moje práce.
vloženo: 8.7.2020 18:36
autor: Stanislav Satoria

fotopast

niekoľko fotiek z rána.....3
niekoľko fotiek z rána.....3
vloženo: 9.12.2019 11:54
autor: pali1

myslivecké umění

***
***
vloženo: 16.8.2015 15:03
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243680 fotek (0 dnes)
  • 8552 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761021 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363043 hlasování fotek (0 dnes)
  • 57304 hlasování videí (0 dnes)
  • 39915 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Sika

Sanitární odstřel.Přestřelený pravý kloub zadního běhu, z levého utržená svalovina bez zásahu kosti.
Věk: 3 roky
Ráže: 223 Rem.
Vzdálenost: 170 m, zhasl v ohni
vložil: Ladislav Dolíhal
vloženo: 18.1.2012 23:27
zobrazeno: 2368x
hodnocení: 5 hlasů



Komentáře:

20.1.2012 14:51 vložil Ladislav Dolíhal
Nevím přesně,asi FEDERAL,dopadová energie 1546J.Nevím to přesně,kupoval je otec.
20.1.2012 08:09 vložil Michal Driml
Zdravim, mohu se zeptat jaký náboje používáte? popř. co přebijíte? Lovu zdar
19.1.2012 21:40 vložil Ladislav Dolíhal
Pane Malý děkuji za podporu.Rem. má náboj,který přesahuje 1500J,jako jedna z mála ráží 5,6 mm.
19.1.2012 14:52 vložil Jiří Malý
Pane Dolíhal z toho bych si vůbec nic nedělal,já vlastním 243W a také jsem si už ledacos vyslechl,vzdušouka apod.,ale většinou je to sranda,mám s ní uloveno spoustu zvěře,hodně srnčího,asi 80 divočáků,i větší kusy,nějaké dančí a 3 kusy mufloní a bez nějakých větších problémů,ale musí mít před sebou čisto,do nějakého bordelu to není,to platí i o 223Rem.,ale to určitě víte,měl jsem ho půjčeného od kamaráda,ulovil jsem z něho 3 srnce,musím uznat skvělá zbraň,ale jak také určitě víte podle zákona neodpovídá k lovu větší zvěře,jinak přeji hodně dalších úspěchů Lovu zdar.
19.1.2012 13:26 vložil Ladislav Dolíhal
Všem zúčastněným se omlouvám.Já sám vlastním ráži 308W a Rem. je otcova.Má jí od r.1997 a jediný co zná,je výsměch tipu,ptačka,sračka,atd.Tato zbraň má nastříleno určitě dvěstě kusů zvěře,černé,sičí,dančí,evropské.Dohledával se pouze jeden kus.Lončák(úspěšně).Proto se nedivte,že člověk vypění,když dnes a denně slyší pouze výsměch..L.D.
19.1.2012 11:04 vložil Pavel Nezbeda
já remingtona znám..a je vidět, že ste mě moc nepochopil-já to nodsuzuji, když si na to věříte, tak si to střílejte klidně malorážkou, to je každého věc..no a Váš komentář lecos vypovídá
19.1.2012 10:30 vložil Jiří Lengyel,starší
Pane Dolíhal,nemusel by jste se omlouvat,kdyby jste chvíli přemýšlel co napíšete....:-((
19.1.2012 08:26 vložil Ladislav Dolíhal
Omlouvám se za nevhodný komentář,ale dokáže mě naštvat,když někdo haní něco,co nevyzkoušel.
19.1.2012 02:30 vložil Ladislav Dolíhal
Nevím proč odvaha,nastřílel jsem touto ráží hodně těžké dospělé zvěře a více jsem byl zklamán s ráží 308 W.Kdo zná Reminqton , nikdy nevypustí s držky takový hovna.
18.1.2012 23:31 vložil Pavel Nezbeda
docela odvaha střílet siku na 170 metrů ráží 223Rem. ale jinak lovu zdar

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.