17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Když vás má Diana ráda!
Když vás má Diana ráda!
vloženo: 7.12.2020 10:47
autor: Karel Štěrba

úlovky (svět)

Sibiř
Sibiř
vloženo: 1.9.2017 20:46
autor: František Strnad

trofeje

Trofej jelena z úlovků
Trofej jelena z úlovků
vloženo: 24.11.2016 13:52
autor: Ondřej Tomek

zvěř v přírodě

Spokojená
Spokojená
vloženo: 5.2.2017 08:29
autor: Martin Hruška

zbraně

Zajímavý nůž s baterkou
Zajímavý nůž s baterkou
vloženo: 6.4.2015 08:57
autor: Děda z lesa

fotopast

...
...
vloženo: 26.5.2015 06:41
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

v tráve...
v tráve...
vloženo: 1.7.2016 13:10
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Divočák

Divočák
vložil: Petr Fruhauf
vloženo: 15.3.2011 20:12
zobrazeno: 8637x
hodnocení: 63 hlasů



Komentáře:

16.3.2011 22:37 vložil PRO HUNTING, s.r.o
Lovu zdar, pěkné.
16.3.2011 19:28 vložil Roman Karasek
Tátovi Lovu zdar! Rytíř jak z pohádky. Tobě Petře hlas za super foto, které si takový kňour po ulovení zaslouží.
16.3.2011 16:17 vložil Petr Fruhauf
Po vývrhu cca 90Kg.
16.3.2011 16:05 vložil Ondřej Zahradník
kolik važil
16.3.2011 12:04 vložil Petra M
skvělá fotka
16.3.2011 08:56 vložil Ivo Ondráček
Lovu zdar! Známý má jagoše, co dokáže strhnout slabý kus srnčího, ale jezevčík, co stačí na takového kňoura, to se vidí málokdy...:)
16.3.2011 08:13 vložil Jakub Rybár
Malej a velkej :-) Lovu zdar!
15.3.2011 22:38 vložil Václav Stránský
lovu zdar. ten je.
15.3.2011 22:32 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!
15.3.2011 22:08 vložil Milan Flora
Pěkný kňour, to bude asi medaile, otci Lovu zdar! Petře vidíš oč přicházíš.
15.3.2011 21:52 vložil Petr Fruhauf
Jezevčík no :D
15.3.2011 21:44 vložil Jiří Kučera
Tátovi Lovu zdar! Kňour je pořádnej. Dane, asi malej pes! Ten to zkreslil. §:-)))
15.3.2011 21:36 vložil Daniel Donaťák
Tátovi přeji lovu zdar! Na fotce vypadá kňour ale více jak 90 kg.
15.3.2011 21:13 vložil Petr Fruhauf
Pro Pavla : Kňour po vývrhu něco okolo 90kg,Lokalita Šumava,délka zbraní 21cm.
15.3.2011 20:46 vložil Blanka Klatovská
Lovu zdar.Pejsek je asi uražený ,že jsi napsal jen DIVOČÁK.
15.3.2011 20:44 vložil Jiří Lengyel,starší
Tátovi Lovu zdar-to je KŇOUR ..!
15.3.2011 20:37 vložil Pavel Veverka
Lovu zdar, dobrá "hrouda". Toto by si měl prožít každý dobrý myslivec. Nějaké info by nebylo?
15.3.2011 20:23 vložil Petr Fruhauf
Děkuji , střílel to otec. Já se na ten zbroják chystam už docela dlouho:D
15.3.2011 20:22 vložil Vladimír Kal
Blahopřeji, Lovu zdar. Hlas. Hubert
15.3.2011 20:21 vložil Krakonoš
Parádní kňour Lovu zdar!
15.3.2011 20:20 vložil patrik nakladal
Lovu zdar hezká fotka a pěknej jezevčík :)

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.