17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Zřejmě nejširší muflon na světě
Zřejmě nejširší muflon na světě
vloženo: 19.3.2015 11:25
autor: chasse

úlovky (svět)

sibiř
sibiř
vloženo: 29.9.2015 21:28
autor: František Strnad

trofeje

jeleň
jeleň
vloženo: 3.10.2014 15:31
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Liška
Liška
vloženo: 23.1.2014 05:12
autor: Josef Vršan

zbraně

Zavírací nože
Zavírací nože
vloženo: 1.9.2016 08:35
autor: Děda z lesa

fotopast

duo
duo
vloženo: 18.3.2015 20:27
autor: Karel Strych

myslivecké umění

Svědí, svědí, to to svědí, aneb jaro je tu.
Svědí, svědí, to to svědí, aneb jaro je tu.
vloženo: 25.4.2019 11:52
autor: Petr Hruška
Statistika
  • 243702 fotek (8 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9802 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761029 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363182 hlasování fotek (105 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 8 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Pantátův Knour

Uloven v 6 hodin ráno na vzdálenost 200 metrů.
vložil: Robátko
vloženo: 13.8.2011 12:25
zobrazeno: 3859x
hodnocení: 32 hlasů



Komentáře:

27.8.2011 17:43 vložil Jan Lengyel
na 200m by v tom obilí asi těžko poznal, na co vlastně střílí... nebo ne? :)
15.8.2011 22:52 vložil Jan Horáček
To Zbyněk Louda:jestli si někdo nevšimne, že se fotí s flintou namířenou proti sobě, tak je hlupák a ne myslivec. Taková fotka sem v žádném případě nepatří. A ta flinta má zavřený závěr!! Kdo ho učil zacházení se zbraní?? Svatý Huberte ochraňuj nás před takovými individui!!!
14.8.2011 20:07 vložil Zbyněk Louda
Jinakjako levoruký střelec jenou mlsně koukám po té R 93 i když bych si ji vysnil asi v 8x64S.
14.8.2011 20:06 vložil Zbyněk Louda
A ty myslíš Dane, že je blbej a má ji nabitou ???? :-) Nesmíte hned všechno komentovat. Na fotografii je všechno vidět, ale při vlastním focení si toho nevšimnou a než aby tu fotografii nezveřejnili kvůli nějakému fopa, tak jsem raději, že tu odvahu najdou a foto zveřejní. Tvoje fotografie Dane s Blaserem K95 zlomeným jsou dokonalé, ale holt ne každému se to povede a opakovat to foto většinou už nejde. Přeji Lovu Zdar
14.8.2011 17:55 vložil Vlastimil Pavlíček
Přeji lovu zdar !!!
14.8.2011 12:53 vložil Pavel Brabec
koukám že taky levák :-) pěkná flinta LOVU ZDAR!
14.8.2011 10:17 vložil Robátko
Lovu dík předám,uloven ráží 308W.
13.8.2011 23:00 vložil Josef Novák
Lovu, to musí pantáta ležet někde v hospodě pod stolem a smrdět gořalkou jak sviňa, to by se slavilo... Lovu Zdar.
13.8.2011 20:04 vložil Jan Šváb
Lovu zdar.Pro Krakonoš - nejdřív si přečti kdy bylo prase ulovené a pak něco komentuj
13.8.2011 19:51 vložil Krakonoš
Lovu zdar! Kolik vážil? No já nevím jestli je dobrý nápad střílet v létě takové kňoury, protože večer nedohledáte a ráno můžete kopat jámů :-/. Ale je to volba každého.
13.8.2011 17:39 vložil Daniel Donaťák
Až na tu zbraň, která míří pantátovi přímo na hlavu,je všechno OK. Přeji lovu zdar,dobrý kňour.
13.8.2011 15:21 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - dobrý kňour
13.8.2011 12:46 vložil Hynek Stejskal
Lovu Zdar! To je pan kňour...zbraně vypadají na 22+. Levostrané provedení R93 je taky podle mého gusta...
13.8.2011 12:34 vložil Andrzej Baselides
Lovu zdar,jakou ráži byl uloven ?
13.8.2011 12:33 vložil michal velecký
Lovu zdar!Dobrý kňourek.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.