17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Nutná sebeobrana
Nutná sebeobrana
vloženo: 30.10.2013 09:41
autor: Standa Kysela

úlovky (svět)

Losy z Kamčatky
Losy z Kamčatky
vloženo: 24.3.2013 06:32
autor: mirojevo

trofeje

najväčší....
najväčší....
vloženo: 14.2.2019 11:35
autor: pali1

zvěř v přírodě

Na naháňce,netrefil...
Na naháňce,netrefil...
vloženo: 31.1.2013 12:39
autor: Pavel Morávek

zbraně

Přestavba jednušky ZBK 110
Přestavba jednušky ZBK 110
vloženo: 15.3.2012 13:27
autor: Ondřej Trlifaj

fotopast

Kongres
Kongres
vloženo: 12.1.2014 11:45
autor: Ladislav Michek

myslivecké umění

Svědí, svědí, to to svědí, aneb jaro je tu.
Svědí, svědí, to to svědí, aneb jaro je tu.
vloženo: 25.4.2019 11:52
autor: Petr Hruška
Statistika
  • 243632 fotek (3 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9797 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760955 komentářů fotek (1 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362729 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39910 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 2 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Agginka

vložil: Jaruška
vloženo: 3.1.2013 19:38
zobrazeno: 1759x
hodnocení: 30 hlasů



Komentáře:

4.5.2016 20:20 vložil Miroslav Zigo
Jé,ta je okouzlující.Barváře miluju,1***
4.1.2013 17:07 vložil Daniel Jahoda
Milující pohled,trochu zasmušile,ale oddaný.O něco málo starší mne ted spí pod židlí. Fera z Brdské hájenky.
4.1.2013 16:54 vložil Jaruška
Děkujeme za komplimenty :-)! Je to hannoveračka, můj první odchov. Naprosto jsem jim propadla a nemohla se s ní rozloučit :-).
4.1.2013 16:53 vložil miloš matras
ten výraz ve "tváři" mají všichni barváři stejný, to žádnej jinej pes nemá, tohle je hanoverák, já měl BB
4.1.2013 14:58 vložil Daniel Jahoda
Fešanda.
4.1.2013 12:53 vložil Ondřej Tomek
Pánové...typické krásné štěně Hanoveráka. Přeji hodně úspěchů!
4.1.2013 11:38 vložil Aleš Pastorek
Možná máte Michale pravdu. To tmavé žíhání by tomu napovídalo, ale ta krásná obličejová maska a výraz pohledu mě více sedí na Bavorského barváře. To by nám na to musela odpovědět paní Lydie. V každém případě, ať je to ta, či ona rasa, fenka je to překrásná.............Úplně mě dostala. Aleš Pastorek.
4.1.2013 11:05 vložil Michal Vokurka
Krásná fenka,ale myslím si,pane Pastorek že je to Hannoverský barvář.
4.1.2013 10:00 vložil miloš matras
Jenom barvář dokáže mít tak ustaraný a přitom přemýšlivý výraz, hlavně aby měla dostatek příležitostí se vyžít, ať vám dělá jenom radost. Na ty špatný věci ( sežraný kuře k obědu přímo z kamen) apod se rychle zapomene. Měl jsem jí 10.5 roku než ji dostala rakovina.
4.1.2013 09:31 vložil Aleš Pastorek
Jedním slovem "NÁDHERNÁ". Jedna z nějkrásnějších fotek štěněte bavorského barváře, jakou jsem kdy viděl......Snažte se ze všech sil udělat z ní toho nejlepšího barváře. Věřím, že se Vám to podaří a bude Vám dělat jenom radost spojenou se spoustou krásných loveckých zážitků........ Aleš Pastorek
3.1.2013 23:01 vložil Tomáš Kraus
Moc pěkná! Ať Vám dělá jen radost!
3.1.2013 21:06 vložil Branislav Lukáč
Je rozkošná.
3.1.2013 20:49 vložil František Zapalač
1*
3.1.2013 20:16 vložil Filip Pětivlas
krásná
3.1.2013 19:46 vložil Lukáš Turecký
Tohle je prostě nádhera. Přeji spoustu nádherných zážitků.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.