17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Srnec 2007
Srnec 2007
vloženo: 10.2.2014 18:05
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

Lovu zdar!
Lovu zdar!
vloženo: 20.9.2019 06:14
autor: NH

trofeje

Zadařilo se
Zadařilo se
vloženo: 5.10.2019 19:38
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Černá
Černá
vloženo: 11.11.2019 08:52
autor: Děda z lesa

zbraně

Pro radost
Pro radost
vloženo: 20.1.2019 12:28
autor: jan koštoval

fotopast

...
...
vloženo: 26.8.2012 13:04
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Igor Pičulin - Slovinský malíř II.
Igor Pičulin - Slovinský malíř II.
vloženo: 23.7.2020 21:19
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243712 fotek (9 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363226 hlasování fotek (47 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

ta samá nahanka

vložil: Jakub Rott
vloženo: 9.1.2012 19:24
zobrazeno: 3521x
hodnocení: 3 hlasů



Komentáře:

10.1.2012 21:45 vložil Petr Volš
Pírko "k patě", kňour 100% starší 3 let, vy lončáci, kde jste dělali LL? Na jatkách?!
10.1.2012 10:54 vložil Pavel Číp
LOVU ZDAR, ve zbraních dobrý předlončák a ve váze nic moc.:-)
10.1.2012 09:35 vložil Petr Bakule
Zdá se velikostí jako lončák. Může mu být skoro 25 měsíců.Ale zbraně má dost dobrý. Je to vždy na lovci a na MH, jinak Lovu Zdar.
10.1.2012 06:49 vložil Milan Vrána
My výjimku na lov dospělých kusů na společných akcích mám již třetím rokem. Většinou se loví klasicky selata a lanštiaci, nicméně MH nemůže ručit vždy za všechny střelce a jejich lovecké svědomí. Z těchto důvodů je lepší výjimku vyjednat, pro případ ulovení takového kusu. Zamezí se tak případnému správnímu řízení ze strany orgánu státní správy myslivosti.
10.1.2012 00:55 vložil Filip Pětivlas
:) no tak to snad nemůže nikdo říct vážně, že tohle bylo prasátko do tří let. Také bych z toho nedělal tragédii, ustřelit se může každý, ale ani to nemuselo být ustřelení, mohl to být sanitární odstřel nebo mohli mít klidně výjimku..
9.1.2012 22:35 vložil Jiří Malý
Nezlobte se na mě,ale jak koukám,jsou na správném boku a ten kňour,také bych se přikláňel maximálně k praseti do třetího roku,vím ani to by se nemělo,ale podle velikosti je to slabší lončák,tak se někdo ustřelil,nedělal bych z toho tragédii.
9.1.2012 22:03 vložil Evžen Rafajj
Josef reaguji na ten pravý bok nic proti ale zvěř je na zprávný straně RE
9.1.2012 21:29 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - tradice nade vše , co takhle položit zvěř na pravý bok,
9.1.2012 21:16 vložil František Zapalač
LOVU ZDAR!!
9.1.2012 20:59 vložil LukasR
Loví se sele a lončák do 150 kilo:)
9.1.2012 20:58 vložil Jiří Lengyel,starší
Ne sekáč,ale kňour....
9.1.2012 20:33 vložil michal.berčák
lovu co ten sekáč tam dělá ??
9.1.2012 19:25 vložil pavel hromádko
Kubo, nic proti ale budeš tu mít zle skrz prezentaci úlovků .

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.