17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Šťastný lovec LOSA Marek host v MS Libinsko s průvodcem Malchárkem Františkem po jeho pravici
Šťastný lovec LOSA Marek host v MS Libinsko s průvodcem Malchárkem Františkem po jeho pravici
vloženo: 30.12.2015 16:48
autor: Arnošt Včelař

úlovky (svět)

PL 2015
PL 2015
vloženo: 13.2.2016 07:12
autor: Svatoslav Ščudla

trofeje

Stříbrný
Stříbrný
vloženo: 11.2.2019 17:22
autor: Jeroným Levák

zvěř v přírodě

Selátka
Selátka
vloženo: 22.3.2019 08:24
autor: Děda z lesa

zbraně

puška mého přítele
puška mého přítele
vloženo: 26.2.2014 22:19
autor: Jan Koller

fotopast

ako by ich jedná mater mala...
ako by ich jedná mater mala...
vloženo: 4.5.2020 14:42
autor: pali1

myslivecké umění

Lipinky-10/95
Lipinky-10/95
vloženo: 23.1.2014 17:13
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243637 fotek (0 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362802 hlasování fotek (6 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 1 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Včerejší naháňka

Pozvání z OMS se nedalo odmítnout a tak jsme se dostavili ráno na místě určeném. Počasí bylo docela příznivé trochu umrznuto a sem a tam ležel ještě místy sníh který během deštivého počasí z předchozích dnů neroztál.V průběhu prvních dvou lečí bylo počasí pěkné slabě pod nulou a bezvětří.V druhé leči jsme narazili na černou ,ale chybělo střelecké štěstí a střelil se jen jeden kus. Po druhé leči byla svačina a začalo drobně ale vytrvale sněžit. V třetí leči jsme byli trochu více úspěšnější a střelili jsme opět jedno prase a jednu lišku. V poslední leči jsme nepřišli do žádné zvěře a po té bylo ukončení s výřadem a proslovem k průběhu akce mysliveckým hospodářem s na úplný závěr měl slovo trubač na lesní roh a jeho lahodné tony v zasněženém lese krásně zněly a tím definitivně ukončil poslední loveckou akce v této sezoně.
vložil: František Stehlík
vloženo: 22.1.2012 07:50
zobrazeno: 3507x
hodnocení: 6 hlasů



Komentáře:

22.1.2012 16:48 vložil David Jirgala
V našem kraji už dávno před měsícem měla 40kg bachiňka (nechci psát lončačka protože to je brzo metaný sele na začátku roku) selátka...
22.1.2012 12:03 vložil František Stehlík
Jiří,tak to se omlouvám za špatné pochopení a rád tě odpovím. Minulý týden když jsem byl krmit ,tak jsem na krmelišti skutečně viděl malé stopy od selátek a tak jsem na to upozornil i kolegy aby dávali skutečně pozor než vystřelí protože pokud půjdou ve vysoké trávě tak nebudou ani vidět a byla by škoda bachny.
22.1.2012 11:24 vložil mader tomaš
Ahojda tak kluci i já múžu potvrdit že jsem už viděl letošní muflonče ale v naší lokalitě je na selátka ještě brzo
22.1.2012 10:54 vložil Jiří Lengyel,starší
Františku,myslel jsem letošní.Minulý týden zde byla fotka také z naháňky,kde měl autor v náručí letošní selátko,které chytli psi.Myslím si ,že lepší je již individuelní lov.Jsou již letošní muflončata,jak zde píše jiný autor,jo, v přírodě je neustále něco nového,ne vždy správného jak bychom si přáli....
22.1.2012 10:22 vložil František Stehlík
Jiří ,selata byla a jedno je na výřadu i když to tak na fotce nevypadá.....to bližší je sele.
22.1.2012 09:30 vložil Jiří Lengyel,starší
Selátka jste neviděli...?

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.