17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen 2013
Jelen 2013
vloženo: 7.4.2016 07:31
autor: Michal / admin /

úlovky (svět)

Můj první kamzík
Můj první kamzík
vloženo: 11.10.2013 23:35
autor: Daniel Donaťák

trofeje

Pán daněk II.
Pán daněk II.
vloženo: 4.10.2019 22:08
autor: Jiří Netík

zvěř v přírodě

Malá potvůrka
Malá potvůrka
vloženo: 2.5.2020 08:36
autor: Děda z lesa

zbraně

Mistrovské dílo z Brna
Mistrovské dílo z Brna
vloženo: 5.3.2014 00:22
autor: Andrej Mrlian

fotopast

Fešák
Fešák
vloženo: 1.2.2014 19:25
autor: Kateřina Kolářová

myslivecké umění

Veselú Veľkú noc prajem všetkým
Veselú Veľkú noc prajem všetkým
vloženo: 3.4.2015 21:25
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362796 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 15 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Úlovek lončáka

29.června byl tropický den. V domnění, že zvěř ten večer půjde pozdě, jsem usedl až po 20.hodině na čekání. Neseděl jsem ani 10 min.,když náhle zahlédnu vyjít lončáka. Směřoval podél lesíku celý umáčený z kaliště. Utvrdím se, že jde o asi 45kg kňourka. K odpalení rány jsem měl pouhých 5m než by mi zmizel v jámě.Zřetelný úder kule potvrzuje zásah /asi 60m/.Zasažený kus mizí v jámě za halasného zalámání. Na nástřelu naleznu plicní barvu,která mě dovede po 20m k zhaslému lončákovi.Ošetření úlovku a transport mě stálo hodně potu v tom dusném večeru.
vložil: Miroslav Franěk
vloženo: 7.7.2012 18:24
zobrazeno: 3790x
hodnocení: 30 hlasů



Komentáře:

9.7.2012 18:23 vložil Miroslav Franěk
JAKUBE ,KDYŽ SE DOBŘE PODÍVÁŠ ,TAK ZJISTÍŠ , ŽE DIVOČÁK NELEŽÍ NA LEVÉM BOKU ,ALE JE POSTAVEN NA T.Z. "MAĎARSKÝ "ZPŮSOB ,KTERÝ NYNÍ POUŽÍVÁ HODNĚ LOVCŮ PŘI DOKUMENTACI ÚLOVKŮ ČERNÉ ZVĚŘE ,KTERÁ TAK NEJLÉPE VYNIKNE NA FOTOGRAFIÍCH.KDYŽ JE KUS TAKTO FOCEN TĚSNĚ PO ULOVENÍ ,TAK SE ŠPATNĚ UPRAVUJE JEHO POLOHA,COŽ JE ZŘEJMÉ I NA MÉM SNÍMKU.TOLIK NA VYSVĚTLENOU . PŘEJI LOVU ZDAR!MÍRA.
9.7.2012 00:01 vložil Milan Ječný
Mirku,lovu zdar.
8.7.2012 12:35 vložil Tomáš Fuchs
Lovu zdar!
8.7.2012 12:14 vložil Kamil Plíšek
Míro "Lovu zdar!" lovit černou v tomhle vedru chce opravdové zapálení pro věc 1*
8.7.2012 10:56 vložil Jakub Rybár
Lovu zdar, kdysi jste mne upozornil, že jsem použil nesprávně mysliveckou mluvu (BYLA OVŠEM POUŽITA SPRÁVNĚ), a vy položíte kňourka na opačnou stranu?
8.7.2012 09:21 vložil Miloš Nejezchleb
Lovu zdar.
8.7.2012 09:15 vložil Zbyněk Pochman
Lovu zdar. Gratulace
8.7.2012 07:53 vložil Luboš Kořínek
Lovu zdar Mirku!.Pěkný .Gratuluju.Luboš.
8.7.2012 06:34 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
7.7.2012 22:56 vložil Josef Langmajer
Lovu zdar
7.7.2012 22:49 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar ,Mirku!
7.7.2012 20:20 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
7.7.2012 20:16 vložil Zdenek Š v o m a
Lovu zdar!
7.7.2012 19:44 vložil Jaroslav Novotný
LOVU ZDAR Mirku!!!!!Jak se máš?
7.7.2012 19:07 vložil František Zapalač
Lovu Zdar!!!
7.7.2012 18:48 vložil Milan Flora
Miroslave, Lovu Zdar!!! To tada byl fofr lončák, zasloužený úlovek v takovém pařáku.Dobrá práce.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.