17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Životní úlovek
Životní úlovek
vloženo: 20.1.2013 16:35
autor: Josef Holeš

úlovky (svět)

Lovu zdar!
Lovu zdar!
vloženo: 20.9.2019 06:14
autor: NH

trofeje

Kuba a Kubula
Kuba a Kubula
vloženo: 18.6.2019 06:57
autor: Petr Hruška

zvěř v přírodě

Schengenská dohoda I.
Schengenská dohoda I.
vloženo: 12.1.2020 10:07
autor: Jiří Netík

zbraně

Vánoční přání
Vánoční přání
vloženo: 21.12.2018 19:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

Fešák
Fešák
vloženo: 1.2.2014 19:25
autor: Kateřina Kolářová

myslivecké umění

***
***
vloženo: 16.8.2015 15:03
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362862 hlasování fotek (66 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 14 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Moje zatím jediná červená trofej

Tohoto srnce jsem ulovil v roce 2003, a to 5.června, byl plně vytlučený a proháněl ještě nevytlučené roční srnce. Podle toho jsem usoudil že srnec je stárší jednoho roku a proto jsem ho ulovil. Lovil jsem na vzdálenost asi 120m. Po přichodu ke zvěři a prohlídce chrupu, jsem myslel, že se vyvrátím, srnec byl roční! Mrzelo mě to a mrzí dodnes, ale myslím, že každý někdy tu chybu udělá.. Myslivosti zdar!
vložil: Radim Knot
vloženo: 10.2.2011 13:03
zobrazeno: 3117x
hodnocení: 9 hlasů



Komentáře:

25.4.2011 08:45 vložil Honza Becher
...mě by se to nikdy nestalo!!! Já jsem neomylnej!!! :-)
15.2.2011 13:58 vložil Petr Volš
Poznal jste prdlajz, tady se holedbáte, jak je to úplně jasný a sám poznáte velký kulový!
12.2.2011 21:36 vložil Petr Volš
http://www.myslivost-lovectvi.cz/fotografie/ulovky:3/27581/
12.2.2011 21:34 vložil Petr Volš
R.Knot:Nic si z toho nedělej!Kdo nic nedělá,ten taky nic nepokazí.Co se týče pana papeže Vilšera, právě tady se chytrý teoretik rozplývá nad úžasnou raritou 100% červeného ročka!!! http://www.myslivost-lovectvi.cz/fotografie/ulovky:3/27581/ Co k tomu dodat?Já se jenom směju :-D
11.2.2011 09:31 vložil Erika Doležalová
Každý někdy udělá chybu, kdo ne, tak ho to stejně čeká :-) Je fér to přiznat. Já mám taky "červeného" srnce a dokonce to byl můj úplně první srnec :-) Jediná výjimka byla, že jsme věk a chovnou hodnotu nezkoumali, protože šlo o sanitární odstřel (a proto mě to nemrzí, že je červený)
10.2.2011 14:27 vložil Radim Knot
Pavle ještě bych chtěl dodat, dal jsem ho sem proto, aby někdo neudělal stejnou chybu jako já, přecejenom chybami se člověk učí a nejenom svými, ale i těmi, které udělal někdo jiný.. Já se rád přiučím, když vidím trofeje a k tomu popis od lidí co jsou věci znalí. Třeba Tvůj popis jelenů si myslím školí i ty jelenáře co si myslí, že už jeleny mají zmáklé... ahoj a Lovu zdar!
10.2.2011 14:13 vložil Radim Knot
Pavle do té doby jsem měl uloveno podobným způsobem nejednoho srnce a od té doby taky, číslo tu prezentovat nebudu, ale tohoto jsem chodil pozorovat od začátku června a už byl plně vytlučený..V červenci nebo v září už bych na něho nevytřelil, protože ročního a dvouletého špičáka pokud se sním setkáš náhodně a nemáš je obeznány hned od začátku května je kumšt od července a dál rozeznat.. Od té doby lovím dvou a více leté spičáky pokudmožno od 16 května, protože jak je vidět dobře založený roček má už brzy v červnu vytlučeno...
10.2.2011 13:14 vložil jirka hanys
Lovu zdar.I mistr tesař se nekdy utne.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.