17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Poslední mohykán Rychlebských hor
Poslední mohykán Rychlebských hor
vloženo: 1.3.2012 17:53
autor: Adam Lomozník

úlovky (svět)

Finsko září 2012
Finsko září 2012
vloženo: 24.1.2013 10:32
autor: Marek Škráček

trofeje

Rarita
Rarita
vloženo: 13.9.2016 15:14
autor: Martin Kronus

zvěř v přírodě

Kňour
Kňour
vloženo: 12.1.2016 09:00
autor: Děda z lesa

zbraně

Zavírací nože
Zavírací nože
vloženo: 1.9.2016 08:35
autor: Děda z lesa

fotopast

...
...
vloženo: 24.5.2020 14:54
autor: Miroslav Svoboda

myslivecké umění

Dárek
Dárek
vloženo: 23.3.2020 09:23
autor: Jindřiška Padalíková
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362847 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39913 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 6 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

kapr na zelenine ll.

..a můžem jít cpát pupíky:o)
vložil: micinka
vloženo: 26.5.2013 07:04
zobrazeno: 1807x
hodnocení: 26 hlasů



Komentáře:

28.5.2013 19:36 vložil Martin Teplý
Tak to má být, ryb není nikdy dost! A hlavně těch našich, ne nějaký pangasius :-)
27.5.2013 20:15 vložil Jiří Janda
:-)))))
26.5.2013 20:01 vložil Vlasta Szokeová
No, vypadá to úžasně !!!
26.5.2013 18:10 vložil Milan Flora
Micinko, to musela byt bašta - zdravá výživa na pivu...1***
26.5.2013 16:57 vložil Jaroslav Vlosovský
micinko toho jsem se obával. Tady na dva dny jeden vytáhne paty a ona sem vrazí takovou lahůdku. Asi nebudu nikam jezdit. No k tomu bylo řečeno snad vše... :-)))...1***
26.5.2013 08:46 vložil Roman Skřejpek
Tady už jde opravdu o život:-)))
26.5.2013 08:46 vložil micinka
máš pravdu slaninu sem tam taky dala,v receptě ji ale nemám psanou,tak sem zapomněla..vše osmahneme na tuku-...apod.sem myslela i máslo,záleží co kdo rád,pak se výpekem rybka polejvá:)
26.5.2013 08:36 vložil Michael Brož
Trošinku másla prosím :o))) a petržel je taky zdravej :o))) Ty brambory pak nemají chybu. Jo jo jo a slaninku.. A tak se dá vařit a upravovat a po každé to chutná trošku jinak. Důležitý je, že zůstane jen prázdný pekáč a mastná pusa :o)))
26.5.2013 08:32 vložil Lubomír Prokeš
Zase krásně vypadající pochoutka a určitě dobrá, vyzkoušíme, díky za recept Micinko. 1****
26.5.2013 08:23 vložil micinka
receptík: já to dělám od oka,ale... 1/2 celeru a 1 mrkev nastrouhat na hrubo,2 větší brambory a 1 cibule nakr.na kolečka,5 stroužku česneku na plátky.. vše osmahneme na tuku-sádle,oleji,apod.asi tak 10min,pak na směs dáme kapra-osolit,opepřit,sl.a pálivá paprika,okmínujem,můžem přidat i kari.a dáme zapíct.lehce to podliju vodou nebo pivem,ale nemusí se.zapíkáme dokud nejsou bram.měkké..přeji dobré chutnání a nejlépe chutná s vychlazeným pivkem:))
26.5.2013 07:56 vložil petra
Tak dobrou chut a prosím recept. Je škoda ,že tu není na to zvláštní sekce ale snad se někdy dočkáme.
26.5.2013 07:12 vložil Kamil Plíšek
Micinko proč to všechno, v klubu provokatérů už jsem Tě přivítal :-)) Tak dobrou chuť 1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.