17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kňour 2010
Kňour 2010
vloženo: 8.4.2012 13:53
autor: Martin Žák

úlovky (svět)

Losy z Kamčatky
Losy z Kamčatky
vloženo: 24.3.2013 06:32
autor: mirojevo

trofeje

Kamarádův životní k jubileu
Kamarádův životní k jubileu
vloženo: 1.11.2017 08:56
autor: Děda z lesa

zvěř v přírodě

Sele
Sele
vloženo: 1.6.2016 08:30
autor: Děda z lesa

zbraně

Kdo ho chce?
Kdo ho chce?
vloženo: 24.10.2015 22:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

LIška
LIška
vloženo: 20.11.2018 13:25
autor: Břetislav Staněk

myslivecké umění

vlk
vlk
vloženo: 28.2.2015 11:40
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243699 fotek (5 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (2 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761028 komentářů fotek (3 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363125 hlasování fotek (48 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39917 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 10 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Opravdu lovecké štěstí

bodové hodnocení: 92 CIC
váha: 15 kg
věk: 5 let

Výsledek večerní čekané v MS. Doprovodil jsem svého kamaráda na srnce, který mu byl věnován k 30tinám. Lovu zdar !!!
vložil: Martin Staník
vloženo: 10.7.2012 22:02
zobrazeno: 14322x
hodnocení: 43 hlasů



Komentáře:

20.6.2020 22:29 vložil František Havran
Lovu zdar ! Martin Staník - Výška je sice dost dobrá, ale u srnce není zdaleka to hlavní. To není jelen ;) ... U srnců hraje prim hmotnost a objem. Zatímco objem se sesycháním výrazně nemění, hmotnost jde dolů a to dost... Osvědčil se výpočet - nech srnce oschnout!!! (dost důležité) a na druhý den ráno ho zvaž. Vynásob 0,9 a máš hotovou váhu, která bude po vyschnutí. Opravdu to funguje. Prostě sesycháním 10% ztratí. Samozřejmě, může to být 9% stejně jako 11%. Ale +- těch 10 % platí... Každopádně u této trofeje se patří na body vyprdnout a je zcela jedno, jestli má 80 a nebo 100. Ono je lepší mít takového "devadesátibodového", než obyčejného šesteráka s bronzem 105,1 CIC. Tohle si myslím potěší víc...
28.7.2012 15:43 vložil jaroslav kunert
Lovu Zdar oboum:) tož jestě nejakeho Jelena ne?:)))
12.7.2012 16:55 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
11.7.2012 18:27 vložil mader tomaš
Nazdar kamaradi tak upřimné Lovu zdar
11.7.2012 15:05 vložil Miloš Nejezchleb
Lovu zdar, dobrý srnec.
11.7.2012 12:29 vložil Martin Staník
Předem chci všem poděkovat i za svého kamaráda upřimné lovu dík. Bodová hodnota je jen orientační, protože trofej srnce se nechává v kůži vypreparovat.Stanovené bodové ohodnocení již dolů asi nepůjde poněvadž trofej má 26 cm výšku.
11.7.2012 10:32 vložil Erika Doležalová
Lovu zdar, tak to je opravdu dobrá trofej.
11.7.2012 10:04 vložil Mgr. Ondřej Bělka
Ty body zřejmě (určitě) půjdou dolů, jestli má teď naměřeno 92 b.CIC (když tak mne prosím opravte) Každopádně moc dobrý srnec !
11.7.2012 09:45 vložil Mgr. Ondřej Bělka
Lovu zdar! Když tak mne opravte (nejsem myslivec) myslím si, že není škoda tohoto srnce ulovit - má špatnou rozlohu (určitě za 0 b.) a i ve třech letech by byl lovný. Rozloha zůstává stejná a věkem se nemění, tyto dispozice by mohl srnec přenášet dál na své potomstvo. Jakou má délku parůžků..?
11.7.2012 07:59 vložil 30-06
Lovu zdar. Srnec opravdu velmi dobrý! A k 30-tinám perfektní! Můžu jen závidět.Jestli se ale můžu zeptat, není škoda ulovit takového srnce teď, před říjí? Nebo u vás máte takových víc?
11.7.2012 07:00 vložil Josef Vršan
Lovu zdar - dobrý srnec, není nad dobrého kamaráda 1**
10.7.2012 23:30 vložil Zdenek Š v o m a
Dost dobrá trofej-Lovu zdar! Tan knoflík vedle to je bonus? :-)
10.7.2012 23:04 vložil Jiří Malý
Lovu zdar kamarádovi,dobrý srnec,kolik výška?
10.7.2012 22:04 vložil Petr Bromek
lovu zdar panove!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.