17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Povedená čekaná
Povedená čekaná
vloženo: 29.3.2016 16:50
autor: Honza Pešl

úlovky (svět)

Přímorožec šavlorohý - Oryx
Přímorožec šavlorohý - Oryx
vloženo: 11.3.2014 11:07
autor: Anežka Pučálková

trofeje

***
***
vloženo: 6.4.2015 01:01
autor: Jaroslav Vlosovský

zvěř v přírodě

***
***
vloženo: 6.4.2016 19:59
autor: Václav Vašíček

zbraně

Nůž - damašek a paroh
Nůž - damašek a paroh
vloženo: 3.8.2016 12:49
autor: Karel Obrtál

fotopast

Na újedi 2
Na újedi 2
vloženo: 26.10.2017 19:11
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
Prajem všetkým šťastné a veselé Vianoce
vloženo: 24.12.2015 11:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243655 fotek (4 dnes)
  • 8551 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (0 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362866 hlasování fotek (4 dnes)
  • 57303 hlasování videí (0 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 0 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

co způsobují nelegální skládky v lesích

Váhal jsem, ...ale i tohle sem patří. "Celej stát" nadává na myslivce, ale mezi těmi co nadávají, se najdou i tací, co neváhají a "v souladu s přírodou" si vyčistí dvorky a sklepy. V tomhle případě to způsobilo přeříznutí šlachy jednoho z prstů a přeříznutí hlavní cévy. Nikomu bych to nepřál:(, ale naštěstí tohle doživotní zmrzačení dobře zvládá:)
vložil: mira hajek
vloženo: 10.2.2011 20:47
zobrazeno: 2287x
hodnocení: 4 hlasů



Komentáře:

16.2.2011 21:38 vložil mira hajek
Ten můj má zase hrozně temperamentu, jak se obleču do zelného, tak na je všechno zapomenuto, ale když jsme se vrátili domů, tak bylo vždy ouvej. Naštěstí už to nevnímá. Veterinář mi doporučoval prst odstranit, ale to jsem si netroufnul. Co by to udělalo se stabilitou při běhu, to pro mne byla velká neznámá. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
16.2.2011 19:47 vložil roman suchý
to je smutné, mám pointra a něco podobnýho se mu stalo, ale už v osmi měsících, pak to doktoři dvakrát zpackali a já sem rád že je to alespn skvělý mazel. :-)
13.2.2011 13:12 vložil Eliška Sillingová
To je smutné. Přeju pejskovi dobré zdraví.
13.2.2011 10:48 vložil mira hajek
a když se to uklidí, tak je to tam za měsíc zase
12.2.2011 07:31 vložil Aneta Limburská
Taky mám neblahou zkušenost s odpadem v lese - muj pes se ze zranění zotavoval půl roku....
11.2.2011 12:54 vložil Jirka Němec
Je to pakáž.. !!! Držím palce ať se z toho co nejlépe dostane. A tobě pevné nervy.
11.2.2011 06:17 vložil Ondřej Giecek
Na tohle to nenacházím slov. Hlavně ať je v požádku.
10.2.2011 21:55 vložil René Hlaváč
takový lidi bych nejraději nechal zavest všemi těmi věcama a bordelem co se kolem válí aby si taky zkusili co musí vytrpět zvěř a příroda.Dej mu za mě Miro nějaký pamlsek, tak zatim a ať se ti brzo uzdraví
10.2.2011 21:31 vložil mira hajek
bude mručet blahem, ---to dělá vždycky :)
10.2.2011 21:31 vložil mira hajek
bude mručet blahem, ---to dělá vždycky :)
10.2.2011 21:25 vložil Mgr. Ondřej Bělka
To je mi velice líto, prožíval jsem stejně smutné okamžiky, možná smutnější s fenkou. To si člověk pořád vyčítá, a říká si: musel jsem tam chodit? apod. Oni jsou bojovníci a naučí se s tím žít.. Pohlaď ho za mě ;)
10.2.2011 21:08 vložil mira hajek
už s tím žije dva roky, ale začátek byl hroznej. Hybnost prstu se nepodařilo zachránit, takže je na tlapce volně. Po každé vycházce následoval týden kulhání.
10.2.2011 21:03 vložil Jiří Lengyel,starší
To je mě moc líto,přeji mu aby se vyzdravil !!

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.