17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

muflon
muflon
vloženo: 10.12.2014 23:51
autor: Jiří Kejkrt

úlovky (svět)

Můj první kamzík
Můj první kamzík
vloženo: 11.10.2013 23:35
autor: Daniel Donaťák

trofeje

rarita 2012
rarita 2012
vloženo: 20.3.2013 21:47
autor: Trlifaj Vladimír

zvěř v přírodě

Kvartet
Kvartet
vloženo: 3.2.2014 21:17
autor: Svatopluk Šedivý

zbraně

V dílně...
V dílně...
vloženo: 20.1.2016 08:25
autor: jirka krbeček

fotopast

Jelen Šumava
Jelen Šumava
vloženo: 10.2.2012 15:12
autor: Vladimír Zach

myslivecké umění

Lipinky-10/95
Lipinky-10/95
vloženo: 23.1.2014 17:13
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243651 fotek (14 dnes)
  • 8551 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9798 inzerátů (3 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760985 komentářů fotek (14 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362854 hlasování fotek (58 dnes)
  • 57303 hlasování videí (1 dnes)
  • 39914 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Dosled dnešního rána.

Při ranním vstávání kontroluju mobil a hle,zpráva.Střílel jsem na lončáka a nenašel.Můžeš?Jsem trochu skeptický,tentýž kamarád v poslední době minul čtyři kusy černé.Pro mladého psa to nejhorší.Potvrzuji,že jedu na nástřel,který označil.Provedu prohlídku a nic.Opět ve mě tepou pochyby.No nic,nasazuju Bada,ono to nějak dopadne.Pes kontroluje místo,náhle se otočí a vede mě pár metrů od označeného nástřelu.Náhle se zastavuje kontroluje trs travin.A ejhle,barva.Bad se opírá do řemenu a vede mě okrajem pastviny.Po 200 metrech zaleze pod střemchy a řemen povolí.Začne se ozývat cloumání kusem a zlostné vrčení a občasným zahlášením.Chválím psa,volám kamarádovi,předávám úlomek s přáním Lovu zdar a upaluju na firmu.
vložil: Svaťa Klement
vloženo: 25.6.2020 09:11
zobrazeno: 3248x
hodnocení: 27 hlasů



Komentáře:

26.6.2020 22:00 vložil dakslkopov
No tak část úlomku patřila psíku,to bych asi chtěl moc.Ovšem zasloužil by ho....Otevřu Myslivost a tam předseda OMS Opava u uloveného muflona a úlomek má v předu jak gynekolog zrcátko....odborníci!!!
26.6.2020 21:44 vložil Jiří Netík
Svaťo OK. Lovu zdar!
26.6.2020 21:30 vložil Svaťa Klement
Joooo,lovci v šiltovkách si to musí přebrat ve svých makovicích.Já udělal jen svou práci.Oceňuji Váš postřeh.
26.6.2020 15:37 vložil dakslkopov
Když na srazu MLV předvádí jelení troubení v riflích a kostkované košili - dobrá.Ovšem úlomek bych asi, pokud chci něco dobře prezentovat měl dát na pravou stranu. K úspěšnému dosledu přeji Lovu zdar!
26.6.2020 07:05 vložil Svaťa Klement
Díky.Lovu zdar!
26.6.2020 06:14 vložil Josef Vršan
Lovu zdar pochvala pro oba dva
26.6.2020 03:41 vložil Jaroslav Vlosovský
Dobrá práce, lovu zdar.
25.6.2020 23:37 vložil Jiří Cikryt
Lovu Zdar!
25.6.2020 22:58 vložil Jiří Stránský
Pochvala pro Bada, Lovu zdar!
25.6.2020 19:41 vložil Zdenek Mares
1****
25.6.2020 19:14 vložil Jaroslav Novotný
Dobrá práce,LOVU ZDAR!!!!!"
25.6.2020 15:39 vložil Svaťa Klement
Pro pana Hikla.Velmi nízká komora.
25.6.2020 15:37 vložil Vlasta Szo"keová
1***
25.6.2020 15:04 vložil Drahoš Hikl
Kde byl zásah,jestli se můžu optat?
25.6.2020 15:00 vložil Drahoš Hikl
Lovu zdar.Dobrá zkušenost pro Bada.Pěkná fotka.
25.6.2020 11:06 vložil Lubomír Černý
Lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.