17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Jelen evropský
Jelen evropský
vloženo: 22.9.2019 21:15
autor: Tomáš Cibulka

úlovky (svět)

Los Kamčatka
Los Kamčatka
vloženo: 30.1.2013 08:10
autor: mirojevo

trofeje

ÚLOVKY SEZONY 2017
ÚLOVKY SEZONY 2017
vloženo: 15.1.2018 11:19
autor: Petr Waclawek

zvěř v přírodě

Oboustranné překvapení
Oboustranné překvapení
vloženo: 13.5.2018 06:12
autor: Josef Vršan

zbraně

Také historie
Také historie
vloženo: 14.2.2017 13:47
autor: Václav Myslivec

fotopast

Nahoře je to nejlepší.
Nahoře je to nejlepší.
vloženo: 7.3.2012 04:48
autor: Josef Vršan

myslivecké umění

***
***
vloženo: 16.8.2015 15:03
autor: Jiří Lengyel,starší
Statistika
  • 243715 fotek (12 dnes)
  • 8557 videí (2 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9796 inzerátů (1 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363230 hlasování fotek (51 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39919 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 22 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Hon na drobnou MS Drop Božice - Borotice

Ve třech lečích uloveno celkem 167 zajíců a 62 kohoutů.
vložil: Mila Šebela
vloženo: 13.12.2015 16:43
zobrazeno: 6719x
hodnocení: 39 hlasů



Komentáře:

29.12.2015 21:18 vložil Robert Hůlka
paráda...1
14.12.2015 20:50 vložil petr jamný
Tak to je paráda.Lovu zdar.Jenom doufám že tu fotku nevymažou jako tu moji.
14.12.2015 19:20 vložil Jiří Šrom
Jo, bejvávalo to normální. Jsem rád, že jsem tu dobu zažil a zároveň velmi smutný, neboť za pár let to budou jen vzpomínky. Všem, kdo se zasloužili o takovýto počin velké : Lovu zdar!
14.12.2015 18:29 vložil Sláva Chaloupka
lovu zdar!!!!
14.12.2015 17:28 vložil Zdeněk Bláha
Lovu zdar!
14.12.2015 11:06 vložil ing.Karel Rait
Lovu zdar! Dnes už fotka z říše snů!
14.12.2015 09:24 vložil Ellhenický Petr
Paráda,jak jsem reagoval na předchozí foto- pro většinu z nás jako z filmu pro pamětníky.
14.12.2015 06:14 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
13.12.2015 22:16 vložil František Mlčoch
Lovu Zdar!Neuvěřitelné...
13.12.2015 19:20 vložil Pavel Procházka
Velké "LOVU ZDAR", je vidět, kdo se stará tak má. 1*****
13.12.2015 18:58 vložil jan zeman
lovu zdar a parádní práce :)
13.12.2015 18:30 vložil Mila Šebela
Kohouti jsou samozřejmě divocí. Jinak bych si ani nedovolil fotku zveřejnit...
13.12.2015 17:53 vložil Nožička Jiří
Lovu zdar!
13.12.2015 17:33 vložil Zuzka a Miloš
Parádní výřad! V 80letech to bylo celkem normální,ale dnes můžeme jen tiše závidět. Velké lovu zdar!
13.12.2015 17:07 vložil Jiří Lengyel,starší
Výřad jaký zde vidíme jednou za rok -Lovu zdar!
13.12.2015 17:02 vložil Vladimír Nedvěd
Jestli jsou kohouti divocí,tak to je velká paráda. přeji velké lovu zdar.+bod
13.12.2015 17:00 vložil Mila Šebela
Práci chlapů v tomto sdružení jsem tu popisoval zhruba před rokem. Jsem opravdu vděčný předsedovi a hospodáři, že mě zvou na hony do svojí honitby a já mohu alespoň částečně oplatit jejich pozvání jako trubač...
13.12.2015 16:45 vložil Mila Šebela
Ještě jsem opomenul dodat, že to bylo včera dne 12.12. 2015.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.