17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Včerejší
Včerejší
vloženo: 21.7.2019 15:02
autor: Josef Kouba

úlovky (svět)

Sibiř
Sibiř
vloženo: 1.9.2017 20:46
autor: František Strnad

trofeje

Říje 2012
Říje 2012
vloženo: 2.2.2013 10:48
autor: Aleš Náhlý

zvěř v přírodě

...
...
vloženo: 16.1.2013 13:07
autor: Marek Drha

zbraně

Vánoční přání
Vánoční přání
vloženo: 21.12.2018 19:52
autor: Karel Obrtál

fotopast

V řepce
V řepce
vloženo: 11.5.2013 18:01
autor: Václav Jelenek

myslivecké umění

Rytina
Rytina
vloženo: 5.1.2018 16:03
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243709 fotek (6 dnes)
  • 8556 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9800 inzerátů (0 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761031 komentářů fotek (4 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363198 hlasování fotek (19 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    0 dnes nových, 16 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Srnčí zvěř

Když byly tvrdší podmínky pro zvěř,tak to vypadalo u mého krmelečku asi takhle,a to se ještě do záběru navešly dva kusy srnčího.
vložil: jiri rajs
vloženo: 21.2.2016 00:11
zobrazeno: 1444x
hodnocení: 13 hlasů



Komentáře:

23.2.2016 08:25 vložil jiri rajs
Pane Hubert,podle komentářů,které vkládáte usuzuji,že jste velice vzdělaný člověk v oblasti posuzování zdravotního stavu zvěře.Ale nemůže se to paušalizovat.Zvěř v úživném lesním nebo polním komplexu,kde má klid ,se nemůže porovnávat se zvěří,která žije v podmínkách v okolí mého baráku.Je to jižní stráň kde roste asi 1OO jabloní,kde absolutně nemají klid díky nezodpovědným pejskařům,proto se zdejší zvěř nemůže rovnat zvěři na fotce Pana Vršana.Myslím si,že diskuze v tomto duchu by měly probíhat spíše v oblasti článků nebo diskuzí.Do oblasti fotek a videí vkládáme to co nás vzalo u srdce.Podle profilu uživatele jste ještě nevložil žádnou fotku - proč? Nefotíte? Nic ve zlém.
21.2.2016 22:37 vložil jiri rajs
V něčem máte pravdu pane Hubert,určitě máte děti,nebo třeba už i vnoučata.Měl jsem u baráku takové podmínky,že se u mě scházely děti,na podzim mě nosily kaštany,jeřabiny,pomáhaly mě sušit seno,a velká odměna pro ně byla ,když ke mě chodily i v zimě,pomohly mě roztlouci kaštany/jak to dělal můj táta/do jeslí dát seno,pohodit trochu jeřabin,pak jsem zapískal a z březinky doslova běželo srnčí ke krmelci .Stáli jsme 1O m od krmelce a vůbec jim to nevadilo.Pro děti to byl vždy úžasný zážitek.Nebylo to krmení,ale vždy jen něčeho trochu,srnčí je mlsné a píše se ,že potřebuje až 9O druhů zeleně a okusu.Tu lásku k přírodě a všemu co v ní je dětem musíme dát.
21.2.2016 20:33 vložil Radek Dlouhý
1*
21.2.2016 17:40 vložil Vlasta Szokeová
1***
21.2.2016 16:40 vložil Jiří Lengyel,starší
Hubert,či jak se vlastně jmenuje,dříve se jmenoval jinak,popírá všechny zásady a zvyklosti při zimní péči o zvěř.Pane Rais,i já bych měl radost z toho jak se o zvěř staráte 1***
21.2.2016 00:32 vložil Vladimír Koštejn
1***

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.