17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Kanec 250 kg z nážho revíru 126,8 CIC.
Kanec 250 kg z nážho revíru 126,8 CIC.
vloženo: 24.2.2012 01:46
autor: Ivan Hruška

úlovky (svět)

Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
Puszta vydala princa. 6 r. 147,2b
vloženo: 14.7.2020 19:46
autor: hubertushk

trofeje

srnec a srna
srnec a srna
vloženo: 2.1.2014 14:08
autor: Roman Dudek

zvěř v přírodě

Čerstvě vytlučeno
Čerstvě vytlučeno
vloženo: 10.9.2019 08:59
autor: Děda z lesa

zbraně

Moje babky z Ferlachu
Moje babky z Ferlachu
vloženo: 13.1.2017 14:42
autor: jan koštoval

fotopast

...
...
vloženo: 5.3.2013 16:15
autor: Josef Cimerman

myslivecké umění

Jestřáb na sametu
Jestřáb na sametu
vloženo: 16.2.2017 14:42
autor: Jiří Netík
Statistika
  • 243704 fotek (10 dnes)
  • 8555 videí (1 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9802 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 761030 komentářů fotek (5 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3363185 hlasování fotek (108 dnes)
  • 57305 hlasování videí (0 dnes)
  • 39918 registrovaných uživatelů
    1 dnes nových, 7 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

Naháňka


Dne 21.11. proběhla v honitbě manželů Radilových naháňka na zvěř černou a zvěř škodící myslivosti. Po dvou lečích se ulovili 2 lončáci 9 selat a 1 liška. Chtěl bych znovu poděkovat hlavně honcům a jejich čtyřnohým svěřencům bez kterých by nebyl takový výřad. Lovu zdar
vložil: Měrka Roman
vloženo: 2.12.2015 17:46
zobrazeno: 6029x
hodnocení: 11 hlasů



Komentáře:

7.12.2015 22:26 vložil Jan Horáček
Jane K., moje komentáře nejsou záporné, ale často (ne vždy) kritické. Vyjadřuji se k tomu, co se mi nelíbí nebo k tomu, co je ve zcela zjevném rozporu s myslivostí a jejími pravidly. Otázka: Když nefotím, nemohu se snad vyjadřovat k fotkám druhých? Když nezpívám, nemohu se vyjadřovat k výkonu zpěváka? Když nejsem spisovatel, nemohu se vyjadřovat k výtvorům pisatelů? Atd.
7.12.2015 18:11 vložil pepa
Lovu zdar.Pěkný výřad.
7.12.2015 17:17 vložil Jan K.
Jane Horáčku nejsem si vědom,že bych při čtení vašich komentářů a nejen tohoto konkrétního se dozvěděl něco jiného než v 99 procentech záporných komentářů,nejspíš si v tom libujete nevím jestli to máte zapotřebí, přidejte nejprve nějakou fotku sám a potom můžete neustále kritizovat už sem chodím dlouho,ale fotku vaši sem nepostřehl!
7.12.2015 14:47 vložil Dindis
Lovu zdar!
6.12.2015 22:51 vložil Jan Horáček
Jane K. tvůj slaboduchý výlev vyplynul z toho, že nejsi schopen ani pochopit komentáře, které čteš. Kdyby ses uvolnil a vše pročítal v klidu a s rozmyslem, musel bys dojít k názoru že, slova Jana Horáčka jsou velice kladná. To "kdyby ..." je jen laskavý povzdech. Zachovávej chladnou mysl a bude ti líp.
6.12.2015 17:51 vložil Jan K.
Horáčku sám seš vatra,zrovna největšímu rejpalovi na tomto webu se neomlouvej sám fotku nepřidá,ale každýmu by radil, ten než spláchne hovno tak ho podrobí kritice :-) si z toho nic nedělej!
3.12.2015 05:45 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
2.12.2015 20:18 vložil Měrka Roman
ohně se rozhořívají, je to vidět na zadní vatře. Trochu jsem to uspěchal, omlouvám se. Lovu zdar
2.12.2015 19:03 vložil Jan Horáček
Dobrý výřad a pěkná fotka. A kdyby ještě ty vatry hořely... Lovu zdar.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.