17 let s Vámi
Diskuze Nástěnka Články Fotky Videa Odkazy Kalendář Myslivecký obchůdek Inzerce
Vyhledávání


Přihlášení
Nejlepší fotografie
Fotografie
Fotografie desetiletí

úlovky (ČR, SR)

Tátův jelen
Tátův jelen
vloženo: 1.10.2020 19:59
autor: Jiří Šikl

úlovky (svět)

Barevná Kanada
Barevná Kanada
vloženo: 23.2.2015 08:08
autor: Děda z lesa

trofeje

moje tvorba
moje tvorba
vloženo: 9.4.2013 12:53
autor: Miloslav Šlapanský

zvěř v přírodě

siesta
siesta
vloženo: 30.4.2012 06:28
autor: Vít Hlavica

zbraně

Také historie
Také historie
vloženo: 14.2.2017 13:47
autor: Václav Myslivec

fotopast

Na újedi 2
Na újedi 2
vloženo: 26.10.2017 19:11
autor: Jiří Netík

myslivecké umění

JELEŇ
JELEŇ
vloženo: 29.2.2012 16:43
autor: Marek Horňák
Statistika
  • 243637 fotek (8 dnes)
  • 8550 videí (0 dnes)
  • 333 odkazů (0 dnes)
  • 9799 inzerátů (6 dnes)
  • 281 diskuzí (0 dnes)
  • 760971 komentářů fotek (17 dnes)
  • 12962 komentářů videí (0 dnes)
  • 3362796 hlasování fotek (73 dnes)
  • 57302 hlasování videí (0 dnes)
  • 39912 registrovaných uživatelů
    2 dnes nových, 12 online

Připomínky a názory
Fotografie
« novější fotostarší foto »

kmotra

liška ulovena 16.5. 2012 Zbraň: obojetnice Blaser S2 ráže 8x57 JRS / 20/76 magnum, lovena kulí na 120m zhasla v ohni.
vložil: Jiří Růžička
vloženo: 1.2.2013 11:22
zobrazeno: 3877x
hodnocení: 23 hlasů



Komentáře:

5.2.2013 20:16 vložil Jiří Růžička
jinak kdyby měl někdo zájem o zmiňovaný puškohled je nyní k prodeji za příznivou cenu, jdu za nekresťanské peníze do jiné značky a ještě o třídu výše, můj inzerát viz odkaz http://myslivost-lovectvi.cz/inzerce/zbrane:4/11654/
4.2.2013 06:34 vložil Jaroslav Vlosovský
Jirko ta první část odpovědi mi stačila. Já jsem ti fotku pochválil a dal ti i bodík.Jenom jsem nevěděl,proč jsi se s tím nepochlubil dříve. Tu druhou invektivní část odpovědi tudiž považuji za zbytečnou. Přeju ti hodně pěkných fotek a mysliveckých i loveckých zážitků.
3.2.2013 09:19 vložil Jiří Růžička
Jardo: třeba proto že na forum jsem začal chodit aktivně nedávno a tak proč postupně nevkládat moje úlovky... máš snad s tím nějaký problém?
3.2.2013 06:23 vložil Jaroslav Vlosovský
Fotka zajímavá,dobře prezentovaný úlovek,ale tak nějak postrádám smysl toho,proč je to zveřejněno se zpožděním více než osm měsíců. Přece každý myslivec se chce se svým úlovkem pochlubit co nejdřív po ulovení.
2.2.2013 12:46 vložil Michael Brož
Lovu zdar!
2.2.2013 09:15 vložil Miroslav Franěk
Lovu zdar! -,skvělá zbraň Jirko!
2.2.2013 06:12 vložil Josef Vršan
Lovu zdar
1.2.2013 21:22 vložil Jiří Růžička
děkuji lovu zdar. ano je to Docter 3-12x56 z červeným bodem. co se týče flinty absolutní univerzál jak co se týče ráže a mě dostupné zvěře tak i použití ve všelijakých podmínkách a terénu, mám ji na rameni téměř pořád.
1.2.2013 20:44 vložil Jan Franěk
Lovu zdar! Nádherná zbraň. Také by mě zajímalo, co je to za optiku, ale zdá se mi, jako bych tam viděl sovu, takže tipuju Docter. Je to tak?
1.2.2013 16:58 vložil Martin Sokol
Lovu zdar!Copak je to za optiku prosím Vás..
1.2.2013 13:19 vložil Jiří Zábran
Lovu zdar.
1.2.2013 12:33 vložil Jan Novák
Lovu Zdar-hezká zbraň.

Chcete-li hlasovat nebo napsat komentář k této fotce, musíte být přihlášeni.